Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung i5800 - jako modem dzialal i nie dziala - aktualizacja do 2.2?

05 Cze 2012 15:36 1279 4
  • Poziom 8  
    hej! Pomozcie bo zaraz zwariuje!
    Od 2tyg uzywalem karty sim z bezlimitowanym internetem (oferta z anglii ale to malo istotne). Wszystko dzialalo ok,przy podlaczeniu usb do laptopa dawalem opcje 'modem dial up' i laptop sam laczyl sie z samsungiem, wszystko ladnie chodzilo. Bez problemu laczyl mi sie tez tel z programem kies samsung - wszystko bylo elegancko do wczoraj. Jak zawsze zamknelem laptopa itd.
    i dzis NIESPODZIANKA podlaczam telefon i walek. Program kies znajduje telefon ale dunkcja modemu ni piernika nie dziala. Probowalem wszysykiego a internet jest mi potrzebny na juz:(
    Resetowalem go juz go ustawien fabrycznych nic nie pomoglo.

telefon: samsung i5800
    android: 2.1
    Jesli moge zaktualizowac androida do 2.2 ale tylko za pomoca telefonu z przyjemnoscia to zr.

Tylko prosze brac pod uwage ze na ta chwile jedyny internet jaki posiadam to w telefonie.

JESTEM TOTALNYM NOWICJUSZEM w tej dziedzinie:) wiec blagam odp jak do dziecka inaczej nic nie zrozumie:)
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jever 23
  • Poziom 8  
    Brzymeq napisał:
    Przeinstaluj sobie Kiesa na kompie.

Kies ma najnowa aktualizacje to raz a dwa - jak moge to zrobic jesli nie mam internetu w laptopie?
  • Poziom 40  
  • Poziom 8  
    system w pc: windows 7 home premium