Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wybrać subwoofer do zestawu kina domowego?

Kamilph 05 Jun 2012 23:38 1424 2
    Kamilph
    Level 9  
    Cześć, jestem tu dosyć nowy i mam pytanie bo zastanawiam się nad kupnem subwoofera do kina domowego. Aktualnie mam amplituner sony STR-DH810 i kolumny Amtech SS-AT5000. Co do pokoju to ma koło 26m2. Co do użytkowania to jest 80% a nawet 90% muzyki reszta to filmy. Do wydania mam tak koło 2tyś, chciałbym żeby to był nowy sprzęt. A i 4, 5 razy do roku zabieram kino na jakieś mniejsze imprezy typu urodziny na jakieś sali (50 - 100m2 wiem że na takie wielkie sale taki subwoofera nie zrobi szału ale będzie lepszy efekt bo brakuje przy tych kolumnach niskich tonów), więc raczej ten subwoofer tam by był wykorzystywany w 100%. Myślałem nad JBL ES 250PW wiem że to jest przesada do takiego pokoju ale chce kupić mocniejszy żeby dobrze sprawował się imprezach, ale niestety słyszałem że ten JBL do muzyki tak średnio się nadaje, więc potrzebna mi jest pomoc.
    Przemmeekk
    Level 18  
    Jeśli chcesz nagłaśniać imprezy na sali 50-100 m2 to kup sobie sprzęt przeznaczony do tego, a nie katuj kolumn przeznaczonych do użytku domowego.
    Kamilph
    Level 9  
    Ok, dzięki. Sorki ze niepotrzebny temat, masz racje.
    Temat zamknięty.