Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Cordoba 1.9 TDI - kodowanie kluczyka

13 Jan 2005 12:12 33656 22
    User removed account
    User removed account  
    Czardasz
    Level 13  
    Czy są trudne pytania? NIE! Są tyklo pytania na które nie znamy odpowiedzi.
    User removed account
    User removed account  
    autoel
    Level 26  
    Witam.
    Pozwolicie że się podepnę pod temat, jak zarejestrować kluczyk-pilot do passata TDI- 94r, chodzi o sterowanie zamkiem, kiedyś działał, ale po "wywrotce" baterii i wymianie na nową nie chce ze mną gadać. Uchylcie rąbka tajemnicy.
    mirekpre
    Level 2  
    PrzemoNS swietna robota 5 s roboty i kluczyk zaprogramowany. A u mechanika powiedzieli mi 100 zl :))))))
    arti7811
    Level 2  
    Ja dopiero zamierzam uporac sie z tym problemem.Moj kluczyk nie daje znaku zycia chce kupic inny od innego auta.I mam w zwiazku z tym pytanie czy moze byc taki czy musi byc fabrycznie nowy pilot?Pozdrawiam
    Teraz jeszcze nasunelo mi sie takie pytanie czy jezeli kluczyk jest niezaprogramowany to czy kontrolka ktora sie nia nim znajduje zaswieci jezeli nacisne jeden z przyciskow?Moze okaze sie ze moj pilot jest zywy i nie musze kupowac nowego.Dzikuje ze odpowiedz i pozdrawiam
    whisp3r
    Level 10  
    Witam, ktos moglby byc tak mily i opisal by ten sposob na zakodowanie kluczyka( po wymianie baterii) , poniewaz mam puste dokumenty ktore pobieram z podanego powyzej linka. Chodzi mi o kodowanie centralnego oraz immobilizera

Pozdrawiam,
    jarecki009
    Level 1  
    Przyznam szczerze, ze powyższy link jest wyczerpujący na temat kodowania kluczyka do seata :) :D 5 sek. roboty :)) Pewno elektryk by zgarnął za przysługe a i nie liczac czasu straconego i kosztów z dojazdem a tu prosze z zyczliwości kolegi mamy problem z głowy :) Pozdrawiam
    kenion
    Level 19  
    Witam. Posiadam ibize z 97roku, oryginalny kluczyk na fale radiowe. Po wymianie na nowe baterie niestety nie chce działać. Programowałem pilot zgodnie z opisem i niestety bez zadnego rezultatu. Dioda na pilocie po całej operacji mignęła parokrotnie ale niestety central nie zamknął się i nie otworzył. Co może być przyczyną? Pozdrawiam
    blood5sport
    Level 2  
    Witam,czy któraś z tych instrukcji z podanego linku pomoże mi zakodować pilot w toledo 95r.?
    hakiva
    Level 11  
    schemat kodowania kluczyka jest ale mi pokazuj eze plik pdf jest uszkodzony ??moze ktos udostepnic ponowni e
    kenion
    Level 19  
    Dzięki wielkie, ja kodowałem na 2 różne sposoby i żaden z nich nie zadziałał. Wkońcu wymieniłem sterownik centralnego zamka z pilotami na inny nieoryginalny i jest ok. Pozdro
    sqwa82
    Level 2  
    hejka !!dzieki stasek za download:D wlasnie zakodowalem kluczyk w cordobie 1.9 TDI 110KM.to dziala!!!
    sloik11
    Level 2  
    mam pytanie,jaki ma byc napiecie bateri do pilota w seacie cordobie 1,9 tdi 2005
    sqwa82
    Level 2  
    nie wiem jak jest w roczniku 2005,ja mam starsza wersje 2002r. FL .u mnie są 2 szt.bat.(CR2016;3V;Lithium),zwykły kluczyk,nie scyzoryk.musisz poszperać na necie,zadzwoń do ASO Seata i sie dowiedz,lub spróbuj sam rozebrać kluczyk.Powodzenia!
    User removed account
    User removed account  
    maciek11
    Level 17  
    Przyłączę się do tematu. Po wymianie baterii kluczyk przestał działać. Próbowałem go zakodować na oba opisane sposoby. Zwracie + i - po wyciągnięciu baterii nie pomogło. Czy znacie jeszcze jakiś inny sposób poza wymianą sterownika centralnego? Da radę to chyba zaprogramować z użyciem kabla? Jeśli tak, to czy KKL wystarczy czy inny musi być?
    Samochód to Seat Cordoba 99r. 1.6benzyna kod silnika ALM.
    pisior1987
    Level 21  
    Seat Cordoba 1.9 TDI - kodowanie kluczyka Seat Cordoba 1.9 TDI - kodowanie kluczyka

Mam taki błąd jak na zdjęciu. Nie można skasować. Nie działa pilot. Byłem w aucie 5 min nie było czasu szukać, gdzie jest sterownik tego centralnego?? Rozumiem że jest to pilot na podczerwień?? Czy ten sterownik to 3A tak jak na rysunku?? Pozdrawiam
    jokerro
    Level 34  
    Masz problem z centralem?Czy dozorem wnetrza bo diagnozujesz taki komponent.
    Za central odpowiada komfort.
    pisior1987
    Level 21  
    Z modułem komfortu się w ogóle nie łączy. Do jakiego sterownika jest przypisany pilot?? Łączy się tylko z dozorem wnętrza, jeśli chodzi o nadwozie.