Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes C270 CDI NIE ODPALA

07 Cze 2012 18:07 8364 5
  • Poziom 8  
    Witam!!!

Posiadam samochód Mercedes C270 Cdi, mam z nim problem. Samochód nie chce odpalić, rozrusznik kręci, ale nie odpala. Sprawdziłem czy paliwo dochodzi do filtra i niestety paliwa nie ma. Potem podłączyłem wężyk bezpośrednio do pompy i niby ciągnie paliwo, ale nie pali. Wydaję się jakby ciągle był zapowietrzony. Co może być przyczyną? Dlaczego nie ciągnie paliwa ze zbiornika, pomimo ze paliwo jest!?

pozdrawiam!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    gringo5 napisał:
    Dlaczego nie ciągnie paliwa ze zbiornika, pomimo ze paliwo jest!?

Brud mu nie pozawala? Zaciąg sam paliwo i zobacz czy pójdzie.
  • Poziom 8  
    A dlaczego nie chce odpalić jeśli "daje" mu paliwo bezpośrednio do pompy? Wiesz może jak go odpowietrzyć?
  • Poziom 27  
    Smok w baku drożny?

A układ odpowietrza się sam, trzeba tylko dłużej pokręcić.
  • Poziom 35  
    To jest CR system. Potrzebne oprócz checi, jeszcze wiedza i sprzet.

Jakie cisnienie, jakie błedy?
  • Poziom 10  
    witam ja mam podobny problrm i nie chce zakładac nowego tematu

sprawa wyglada tak (mowa o ml ropniaku 2000 rok)

po podaniu paliwa bezposrednio na pompe odpala i spoko wszystko wiec sprawa w ukladzie paliwowym od baku do filtra

teraz pytane

1 czy jest pompka w baku bo ja tam nic nie słysze po włączeniu zapłonu (nie bardzo mi sie chce do baku zagladac )

2 co to jest za ustrojstwo miedzy bakiem a filtrem (pod maską - zaraz za filtrem jak sie patrzy od przodu ) z tego ustrojstwa wychodzi zasilanie filtra paliwem czy to jest pompka zasysajaca czy co :)

zasysajac paliwo z baku znaczy przez rurkę dolotowa z baku do tego ustrojstwa da rade zassać