Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PS2 Slim 77004 nie działa laser

07 Cze 2012 18:28 1979 3
  • Poziom 9  
    Witam!

Mam problem z PS2, jak w temacie. Otóż konsola przestała czytac nagrywane płyty, a oryginały się wieszały. Rozebrałem ją i pokręciłem potencjometrami przy laserze i na chwile działało, ale znowu przestało. Dzisiaj laser wyjąłem i wyczyściłem, lecz po zamontowaniu pojawił się inny problem. Po uruchomieniu wózek z laserem nie zatrzymuje się, słychać tylko jak przeskakuje ten pręd od silniczka z mocowaniem od lasera. Mam zamiar kupić nowy laser. Czy ten zamiennik PVR-802W będzie pasował i jest coś wart? I czy to on mógł być winowajcą?

PS
    Mam kartę pamięci z FMCB. Konsola nie przerabiana.
  • Poziom 23  
    Witam. Jeśli w twojej konsoli jest laser pvr 802 to po prostu kup wstaw usuń zworkę antystatyczną i ma działać musisz odczytać jaki masz laser na obudowie jest napisane. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Mój laser to KHM430B.
    Czy ten PVR-802W będzie pasował? Wygląda tak samo, ale w niektórych aukcjach jest że pasuje do 70xxx, a w innych że do 7xxxx. Chcę się upewnić, zeby nie kupić czegoś, co nie spasuje.
    Mój laser wygląda tak:
    PS2 Slim 77004 nie działa laser
  • Poziom 23  
    Witam. Jest zamienny nie dawno zamieniałem w konsoli klienta z powodzeniem. Pozdrawiam