Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[RC]Samochód bez pilota, jaki dokupić

07 Cze 2012 22:21 2913 7
  • Poziom 11  
    Witam, znalazłem samochód RC, jest to porshe Carrera firmy GP. Jest sprawny na 100% bo jak go chowałem kilka lat temu to go teraz wyciągłem, tylko że pilota już nie mam. Nie wiem na jakiej częstotliwości pracuje, nigdzie nie mam naklejek. Układ to:
    RX2C A2023 065.

Jaki pilot do niego dokupić? I przede wszystkim gdzie.
  • Poziom 23  
    Witam. Ten układ pracuje w paśmie 27Mhz więc standardowa aparatura pilot dostępne są w większości modelarskich sklepów. Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Najbliższy sklep w mojej okolicy to http://www.emodel.pl/ w rzeszowie. Tylko czy tam dostane pilota na 27MHz? JA teraz nie mam zbytnio czasu na sprawdzenie, ale koło 12 pozaglązam na to.
  • Moderator Robotyka
    Najlepiej podjedź z modelem. Od razu sprawdzisz czy działa.
  • Poziom 11  
    To jest dobry pomysł. Skocze w najbliższych dniach :)
  • Poziom 11  
    Jeszcze się spytam. Ile będę musiał dać za taki pilot na 27MHz, musze byc przygotowany, bo pojade i potem mi nie wystarczy.
  • Poziom 23  
    Witam. Byłem w tym sklepie bo mam do niego można powiedzieć przez ulicę i niestety ale samych nadajników nie kupisz, mają w sprzedaży ale komplety nadajnik plus odbiornik w cenie około 140 zł. Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Dziękuje za odpowiedź :) W takim razie będę szukał innego sklepu, zobaczę na Przemyśl, tam też mogę dojechać.