Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HTC Desire V - budżetowy smartphone z Dual-SIM w Europie

pseven 08 Cze 2012 11:53 3556 9
  • HTC Desire V - budżetowy smartphone z Dual-SIM w EuropiePrzedstawiciele marki HTC potwierdzili plany wprowadzenia do sprzedaży pierwszego w ofercie firmy skierowanej na rynek europejski telefonu typu smartphone z obsługą dwóch kart SIM o nazwie Desire V.

W konstrukcji modelu Desire V wykorzystano wyposażoną w pojemnościową nakładkę dotykową matrycę TFT o przekątnej 4 cali i natywnej rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Sercem telefonu jest układ MSM7227A firmy Qualcomm integrujący w sobie taktowany częstotliwością 1 GHz jednordzeniowy procesor główny współpracujący z procesorem graficznym Adreno-200.

W konfiguracji komputera przewidziano 512 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci Flash.

Telefon wyposażony został we wszystkie podstawowe interfejsy komunikacyjne, takie jak: Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, moduł A-GPS oraz port microUSB 2.0.

Aparat umożliwia fotografowanie w rozdzielczości 5 Mpix i rejestrowanie obrazów ruchomych w rozdzielczości 720p.

Urządzenie zamknięte zostało w obudowie o wymiarach wynoszących: 118,5 x 62,3 x 9,3 mm i waży 114 gramów wraz z akumulatorem o pojemności 1650 mAh.

Sugerowana cena detaliczna ani planowana data wprowadzenia do sprzedaży w chwili pisania artykułu nie były znane.

Źródło:
    http://www.phonearena.com/news/HTC-Desire-V-is-the-companys-first-dual-SIM-smartphone-for-Europe_id31007

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    Tłumacz Redaktor
    Specjalizuje się w: webwriting, tłumaczenia instrukcji obsługi ang-pol
    pseven napisał 8413 postów o ocenie 1461, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2009 roku.
    4Tmx
    Poziom 12  
    Podobno pod koniec czerwca wchodzi na rynek i cena to około 1500 zł.
    rajax
    Poziom 14  
    Witam, ktos cos wie kiedy telefon pojawi się w PL ???
    rajax
    Poziom 14  
    Faktycznie był, ale cena zaporowa jak za tel z menu angielskim. Widzę za to że pojawił się Samsung Galaxy Ace ...
    4Tmx
    Poziom 12  
    Tanio za HTC nie było, a z Samsungiem to w sumie tam z tego co pamiętam jest Andriod 2.0 czy coś w tym stylu a w HTC już 4.0

UPDATE

SAMSUNG - Android 2.3

HTC - Android 4.0.3
    rajax
    Poziom 14  
    No tak, to fakt, ale to i tak będzie mój pierwszy telefon z androidem i juz mnie wk... czekanie ciągłe na dobry dual sim ...
    4Tmx
    Poziom 12  
    Ja w chwili obecnej mam już HTC Desire :) i jestem bardzo zadowolony (odpukać w niemalowane :)
    A co do dual-sima to muszę coś mieć ponieważ mam jedne telefon firmowy i jeden prywatny i tak już się męczę od prawie 3 lat ....
    rajax
    Poziom 14  
    Ja się męcze prawie 5 lat ze służbowym i chyba poszukam dziś Samsunga i jak mi sie spodoba to biorę :)
    4Tmx
    Poziom 12  
    W Samsungu jest mała pojemność baterii, i ten Android trochę mnie odstrasza ... ale jak kupisz daj swoją opinię. Sam jestem ciekaw jak będzie działał.