Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Acer n 50.Podczas wczytywania nowego ROM-u restart.

wojtek2004 08 Jun 2012 14:05 810 1
    wojtek2004
    Level 18  
    Witam.Posiadam Acer n 50.Sprzęt zakupiłem na znanej aukcji internetowej.Sprzęt na początku miał słabą baterię.Bateria została przez ze mnie zregenerowana.Pakiet akumulatora wyjąłęm z zakupionej w hurtowni od Noki 6100/6300.Od samego początku problem był z WIFI bo często zamiast adresu mac pojawiały się same FF FF FF...Postanowiłem wgrać nowy ROM.Plik znalazłem na stronie internetowej
    http://pdaclub.pl/forum/acer/n50-rom-gdzie-znajde/
    Tu też spolszczenie.
    Palmtop miał problem z "boot loaderem" bo po użyciu trzech klawiszy jak w instrukcji nie botował.
    zawsze musiałem po użyciu tych trzech klawiszy wyjąć baterie i wtedy miałem "Traman boot loader".
    Rom wczytywałem w następujący sposób.Kartę SD MCC formatowałem w FAT.Następnie utworzyłem folder o nazwie Acer_n50 i tam umieszczałem xip.bin.
    Niestety Komunikat SD MMC Downloading tak długo się pojawiał.Trwało to ok. 1 godzinę ze sprzęt po prostu restartowałem.
    Teraz mam po prostu ikonę startową.
    System Windows oczywiście nie startuje.
    Co mam w takiej sytuacji zrobić?
    Czy musze czyścić pamięć bo ponowne instalowanie ROMu jest mało skuteczne bo mam to samo.Czekam i czekam i tak bez końca.

Proszę o pomoc.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo