Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka mastercook pt2-700 - nie odwirowuje

zdzicho72 08 Cze 2012 14:27 3793 5
  • #1 08 Cze 2012 14:27
    zdzicho72
    Poziom 2  

Witam,
    Mam problem z pralka - nie odwirowuje, pranie jest cale mokre i w proszku do prania. Filtr juz wyczyscilem - okazalo sie ze byl zapchany, ale wyczyszczenie nic nie pomoglo. Jakies pomysly?

3 5
  • Pomocny post
    #2 08 Cze 2012 14:33
    krys06
    Poziom 29  

Wskazanie na: zapchany układ hydrostatyczny Zdejmij wężyk z hydrostatu i przedmuchaj ustami lub... pompką do roweru.Po zdjęciu wężyka dmuchnąć w hydrostat...powinno być słyszalne przełączanie przekaźnika.

1
  • #3 08 Cze 2012 15:31
    zdzicho72
    Poziom 2  

Moze to glupio zabrzmi, ale kompletnie nie znam sie na pralkach. Ktore to hydrostat, jak sie do niego dostac? Musze rozkrecac pralke czy da rade siegnac od spodu?

0
  • Pomocny post
    #4 08 Cze 2012 17:06
    tonyj
    Poziom 14  

Witam
    Presostat to takie male okrągłe"pudelko" do którego dochodzi cieńka rurka -wychodząca z dolnej części zbiornika pralki lub okolicy pompy wodnej(zależy od typu pralki) i dwóch kabelków, zamocowany jest do obudowy pralki w jej górnej części, szukaj, przedmuchaj i powodzenia, musi działać.

0
  • #5 14 Cze 2012 20:30
    zdzicho72
    Poziom 2  

Dziękuję, przedmuchałem, wirować pralka wiruje. Mam jednak wrażenie, że w fazie prania, kiedy pralka nabierze już wody z proszkiem, nie obraca się w ogóle bęben. Słyszę silnik i nic poza tym. Czy to możliwe, skoro wiruje?

-1