Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pobranie nowej listy do tunera Ferguson Ariva Combo 220.

08 Cze 2012 17:34 7344 5
  • Poziom 7  
    Witam !

Mam mały problem z moim tunerem, mianowicie nie wiem jak wgrać listę cyfry plus do niego. Jeżeli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to proszę o pomoc. I jeżeli pomyliłem działy to proszę o wyrozumiałość, ale jestem tu nowy i jeszcze nie wiem co i jak.
    Model tunera: Ferguson Ariva 220 Combo

Pozdrawiam
    Pawell454
  • Poziom 26  
    Ten tuner posiada funkcję "Fast Scan" umożliwiającą pobranie oryginalnej listy operatora z satelity. Wybierz opcję "Przeszukaj jednego satelitę", następnie najedź kursorem na podpunkt "wg listy tp" i zmień na "Fast Scan". Potem zejdź na "szukaj" i naciśnij 1 raz OK. Po tej operacji zobaczysz listę operatorów sat do wyboru, w zależności od posiadanego pakietu wybierz np "C+ HD" lub "C+ SD" , niżej wybierz opcję zmień (jeśli wybierzesz dodaj nowa lista dopisze się do starej i będzie bałagan). Potem zejdź niżej i wybierz "szukaj" wciśnij OK tuner pobierze nową listę. Gdyby brakowało którychś kanałów konieczne może być pobranie nowego softu ze strony Fergusona.
  • Poziom 43  
    Chyba prościej dopisać transponder i przeskanować go?
  • Poziom 7  
    A dało by rade przesłać listę bezpośrednio jakimś kablem przez PC albo przez pendrive, ponieważ ten model który mam ma wyjście USB.
    Proszę o odpowiedz i dziękuje za poprzednie :)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Nie znalazłem nic co by mi pomogło, a szukanie listy po przez tuner jest mozolne bo potem trzeba ustawiać kanały według własnej kolejności a lista cyfry jest ustawiona według zakupionego pakietu.