Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DV-420VK, VSX-920K, Jamo S 606 HCS 3

refiko 08 Cze 2012 21:53 1649 6
  • #1 08 Cze 2012 21:53
    refiko
    Poziom 2  

Czy zestaw jak w temacie (nowy) za cenę 3000zł, jest dobrym zestawem? Cena w normalnym sklepie stacjonarnym. Przeznaczenie film/muzyka 50/50%. Niby salon z aneksem 25m2, ale miejsce do oglądania filmów to około 3x3m. Słuchałem, grało bardzo fajnie. Nie jestem znawcą/melomanem/audiofilem itd. Jestem zwykłym użytkownikiem lecz wymagającym.

Pioneer DV-420VK, VSX-920K, Jamo S 606 HCS 3

Proszę o szybkie info, ponieważ jutro przed południem muszę ostatecznie podjąć decyzję.
    Pozdrawiam, Dawid D.

0 6
  • #2 08 Cze 2012 22:02
    krzysiek36
    Poziom 2  

Zależy co chcesz z tym robić , tzn czy słuchać muzyki, czy oglądać filmy itp. ale ogólnie zestaw fajny , chociaż subwoofer mógłby być osobno :D
    A masz jakieś inne propozycje??? bo mógłbyś kupić sobie 2 razy lepszy za mniejszą cenę tylko że na tym też nie ma co oszczędzać bo co z tego że pochodzi 2 miesiące i się spali albo coś.
    Ale jak byś nie miał innych na oku to gorąco polecam ten zestaw (kolega ma podobny i imprezę na nich robiliśmy)

0
  • #3 08 Cze 2012 22:04
    refiko
    Poziom 2  

Piszę o tym, ponieważ mam na niego dobrą cenę. Jak najbardziej rozważam inne opcję. Słuchałem jakieś Yamahy za tą samą cenę to w ogóle nie miało "podlotu".

0
  • #4 09 Cze 2012 08:26
    krzysiek36
    Poziom 2  

ważne żeby była równa proporcja między wszystkimi tonami (tzn. nie przesadzaj z treblami bo będzie piszczało , ani z basami bo będzie za bardzo buczało, ale basem możesz się trochę pobawić bo co to za dźwięk bez basu :)

0
  • #5 09 Cze 2012 09:00
    refiko
    Poziom 2  

To ja doskonale wiem, tylko pytanie brzmi czy warto kupić wyżej wymieniony zestaw za kwotę 3000zł? Czy kupię coś lepszego?

0
  • #6 09 Cze 2012 10:15
    Herethic
    Poziom 28  

refiko napisał:
    Nie jestem znawcą/melomanem/audiofilem itd. Jestem zwykłym użytkownikiem lecz wymagającym.
    Skoro Ci się spodobały, to bierz. Przecież to Twoje uszy będą tego słuchać.
    Ale zadbaj też o dobrą akustykę pokoju.
    To równie ważne dla dobrego brzmienia zestawu.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=2308551&highlight=

Pamiętaj również, że to sprzęt bardziej do KD a nie stereo.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043839.html

Jeszcze jedno...
    Boczne woofery wymagają trochę "przestrzeni"
    Nie wciskaj ich miedzy szafkę a ścianę..

Pozdro.

0
  • #7 09 Cze 2012 11:00
    sebap
    Poziom 40  

Witam. Mój kolega też stał przed wyborem KD za niewielkie pieniądze i także odsłuchiwaliśmy ww. Jamo ale zdecydowanie wygrał z nimi zestaw Quadral Quintas 5000, tak że jeśli masz możliwość to posłuchaj i porównaj oba zestawy.

0