Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hp dv5 1110em czarny monitor z biala kreseczka w rogu

ssabinka 09 Jun 2012 11:25 979 7
 • #1
  ssabinka
  Level 9  
  Moj komputer hp model dv5 1110em nie chce sie wlaczyc. Gdy go wlaczam slychac, ze sie uruchamia i chodzi ale na czarnym ekranie miga malutka biala kreseczka w lewym gornym rogu. Bardzo prosze o pomoc

  Dodano po 1 [godziny] 2 [minuty]:

  Juz działa, chociaż nie wiem dalej co to bylo. Po zaraz po włączeniu komputera nacisnęłam esc i był tam wybór przyciskow do informacji, diagnostyki, biosa, itp. ja po prostu nacisnęłam enter co oznaczało continue setup. Działa.

  Dodano po 4 [minuty]:

  A jeszcze jedno. Tak gdyby podobny problem wystapił w przyszłości. Wie może ktoś z was, Kochani Eksperci, jaka była przyczyna takiego zachowania? Pozdrawiam.
 • #2
  linuks
  IT specialist
  SMART dysku sprawdź.
 • #3
  ssabinka
  Level 9  
  zainstalowałam cristalDiscInfo ale po instalacji i kliknięciu w ikonę nie otwiera się program. hm
 • #5
  ssabinka
  Level 9  
  ok, zainstalowałam hdTune. W zakładce benchmark dałam start i wyszedł wykres podobny do takich, jakie nazywają dobrym. Jednak w zakladce health powinnam wybrac dysk i pojawi sie jego smart... U mnie do wyboru jest FUJITSU MHZ2250BH G2 (250 GB) a na środku jest puste białe okno. sorry za zawracanie głowy pewnie błahostką.
 • #7
  ssabinka
  Level 9  
  spróbowałam na programie Victoria. podążając według instrukcji. W oknie standard wybieram dysk, naciskam passp i przechodzę do zakladki SMART, pojawia sie okno bez odczytów następnie należy wybrać odpowiedni dysk z menu i get SMART. Tylko gdzie mam wybrać odpowiedni dysk z menu i go zaznaczyć? Nic takiego nie widzę. hm