Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ROVER 25 nie działa centralny zamek w prawych drzwiach

09 Cze 2012 12:56 2705 6
  • Poziom 2  
    Witam.
    Posiadam ROVER 25 z 2000 roku. Nie działa mi centralny zamek w prawych drzwiach.
    Wszystko sprawdziłem i to raczej nie jest wina mechaniki. Gdy zamykam to w ogóle prawe drzwi nie reagują. W ogóle się zacięły i nie mogę ich otworzyć...
    Czy ktoś wie gdzie znajduję się bezpiecznik?
  • Poziom 42  
    Bezpieczniki , przeważnie znajdują się w skrzynce bezpieczników. Lecz je zostaw , na razie , w spokoju.
    Wyjaśnij co to znaczy; <centralny w prawych drzwiach> ; czy jak otwierasz pilotem , czy jak otwierasz kluczykiem w drzwiach kierowcy czy też w drzwiach pasażera?
  • Poziom 2  
    W drzwiach pasażera. Niestety tam nie ma możliwości otwierania kluczykiem. Centralka działa a drzwi są zablokowane. Czy to może być usterka mechaniczna? Jak się tam można dostać?
  • Poziom 42  
    Co w drzwiach pasażera???

Tak trudno napisać czym to otwierasz? pilotem ,kluczykiem? łomem?
    Sprawdź przewody w przelocie -słupek ,drzwi prawe.
  • Poziom 2  
    napisałem że kluczykiem nie ma możliwości (nie ma zamka bo to drzwi pasażera) więc chyba zostaje tylko pilot...
  • Poziom 42  
    W drzwiach kierowcy tez nie ma wkładki na kluczyk?? Z TEJ WKŁADKI też nie otwiera?

Czyżby to Euro 2012 tak na ludzi działa??
  • Poziom 2  
    Przewody sprawdzałem i są OK. U kierowcy jest wkładka i działa (z kluczyka i pilota) ale otwiera tylko drzwi kierowcy i bagażnik (to jest wersja 3 drzwi) tylko u pasażera się zacięło.