Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA ASHA 302 - literka g + ładowanie kablem

09 Cze 2012 20:12 3275 3
  • Poziom 2  
    Witam
    mam 2 problemy z telefonem nokia asha 302.
    pierwszy to taki,że po podłączeniu kabla USB telefon zaczyna się ładować. a chcę ładować go jedynie przy użyciu ładowarki. czy można w ogóle to wyłączyć i kabla używać jedynie do przesyłu danych?
    Drugi problem wiąże się z występowaniem literki E (w nazwie tematu jest błąd) w obwódce, która świadczy o prowadzonej transmisji danych. telefon jest ustawiony w tryb gsm a przez internet chcę łączyć się tylko przez WiFi (żeby mi nie zeżarło pieniędzy za kilobajty).

Będę Wam bardzo wdzięczny za pomoc:).
    telefon ten mam od wczoraj i chciałbym później uniknąć problemów :)
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jever 23

poprawione
  • Poziom 38  
    _PABLUS_ napisał:
    po podłączeniu kabla USB telefon zaczyna się ładować. a chcę ładować go jedynie przy użyciu ładowarki. czy można w ogóle to wyłączyć i kabla używać jedynie do przesyłu danych?

Nie da się tego wyłączyć. W czym Ci to przeszkadza?
  • Poziom 2  
    zenobeusz napisał:
    _PABLUS_ napisał:
    po podłączeniu kabla USB telefon zaczyna się ładować. a chcę ładować go jedynie przy użyciu ładowarki. czy można w ogóle to wyłączyć i kabla używać jedynie do przesyłu danych?

Nie da się tego wyłączyć. W czym Ci to przeszkadza?

przeszkadza mi to w tym, że za każdym razem kiedy tego nie potrzebuję bateria ładuje się...
  • Poziom 10  
    Ja mam problem z tą literką 'E" i kłódką koło tego,nijak nie idzie tego wyłączyć.Telefon jest ustawiony na tryb GSM.Gdy włączam WLAN to to EDGE z kłódką nadal sie świeci,w tym momencie niewiem przez co realnie łączy z netem przez WiFi czy transfer danych....Też prosiłbym o pomoc w tym temacie.Czy to że się świeci tzn że nonstop pobiera dane?