Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VBS uruchamianie mp3 przy aktywnym slajdzie.

crims22 10 Cze 2012 13:04 731 2
  • #1 10 Cze 2012 13:04
    crims22
    Poziom 2  

Witam.
    Mam nastepujacy problem, tworze prezentacje w PP 2003 i mam 5 slajdów i pod 2 i 3 slajd podłozony mp3 które wlacza sie automatycznie gdy idziemy do przodu, jednak gdy cofam slajdy to juz mp3 nie włacza się.
    I przyszedł mi do głowy jeden pomysł żeby stworzyć makro które będzie samo właczać mp3 gdy dany slajd jest aktywny, tlyko nie wiem jak się za to zabrać.
    Gdy slajd 3 i 4 jest aktywny odpalać mp3 z pliku. Jak to zapisać w VBS, i dodać do prezentacji ?
    Prosze o pomoc.
    pozdro

0 2
  • Pomocny post
    #2 10 Cze 2012 17:02
    voitek1
    Poziom 39  

Nie wiem po co VBS, przecież możesz dodać mp3 w animacji, ale dodaj je w odpowiedniej kolejności - wtedy otwierając poprzedni slajd musisz się cofnąć do opdowiedniej (w kolejności) animacji, która uruchamia mp3. U mnie działa...

0
  • #3 10 Cze 2012 21:20
    crims22
    Poziom 2  

Chodzi Ci o lewą kolumne "projekt" i tam animacja niestandardowa i tam dodać ?
    To kombinowałem tam na wszystkie sposoby i tekst, obrazki sie wczytuja ale mp3 juz nie ? Jak to zrobiłeś mógłbyś dokladniej wytłumaczyć ?
    pozdro
    okej, rozwiazalem problem, dalem pliki wav zamiast mp3 jako dźwięk przejscia slajdu w poszczegolnych slajdach i efekt jest ten sam.

0