Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung D900i-brak możliwości wykonania i odebrania połączenia

womanisworth 10 Jun 2012 17:07 2143 4
    womanisworth
    Level 2  
    Mam problem z wykonaniem połączenia i odebraniem.Mianowicie jak wykonuję połączenie,a druga osoba odbiera,to automatycznie rozłącza.Tak samo jest w przypadku przychodzącego połączenia.Sprawdzałam wszystkie blokady na telefonie na połączenia przychodzące i wychodzące-brak.Nie wiem,co to może być,ale może Wy wiecie:)
    Będę wdzięczna za pomoc,bo to zastępczy telefon(mój jest w serwisie :() i fajnie by było mieć kontakt ze światem przez najbliższe 2 tygodnie :)

Pozdrawiam,
    Kaśka

godziny(malpa)gmail.com
    gg 9432658
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    entermen
    Level 31  
    Ustawiałaś wartości fabryczne?
    womanisworth
    Level 2  
    Tak,oczywiście.
  • Helpful post
    ziome3eknh
    Level 16  
    Sprawdź kartę sim na inny telefonie jak masz taką możliwość. Czasem się zdarza, że karta sim szwankuje i nie da się zadzwonić ani wysłać smsa duplikat kart wtedy pomoże. Możesz też wgrać oprogramowanie od nowa.

Wpisz na klawiaturze *2767*3855# Powinno to załatwić sprawę jeśli nie to albo karta sim jest uszkodzona albo oprogramowanie. Pozdrawiam.
    womanisworth
    Level 2  
    TO nie była karta sim.Kod zadziałał.Nie wiem,co zrobił,ale dzięki wielkie :)