Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV Funai LED32-H9323M kana造 DTV

Przemas_lkr 11 Jun 2012 12:18 2543 2
    Przemas_lkr
    Level 2  
    Nie wiem czy w dobrym dziale no ale c騜 jestem tutaj nowy.
    M鎩 problem dotyczy kana堯w DTV.
    Ot騜 przy skanowaniu automatycznym znajduje tylko kana造 analogowe.
    Przy skanowaniu r璚znym r闚nie ni nie znajduje.

Jest to telewizja ze sp馧dzielni mieszkaniowej i w innych miejscach dzia豉.
    W TV LG (nie pami皻am modelu) trzeba by這 zmieni kraj na Finlandie i normalnie ju wy豉puje DTV przy skanowaniu.

Aha i przy wyborze skanowania r璚znego nie ma do wyboru cz瘰totliwo軼i ten Funai tylko jakie kana造.

Mo瞠 w tym Funai LED32-H9323M te co trzeba przestawi ?
    LCD-LED-PDP

Level 28  
    Co masz na my郵i pisz帷:

w innych miejscach dzia豉.

Czy twoja sp馧dzielnia nadaje w DVB-C ?? Nie mam pewno軼i ale to sp馧dzielnia odbiera w DVB-T a dystrybuuje ten sygna analogowo. Aby mia DVB-T musisz mie osobn anten jak si nie myl. Je瞠li kto ma wi瘯sze do鈍iadczenie w tej dziedzinie prosz o poprawienie mnie. Pozdrawiam
    1softer
    Level 9  
    Przemas_lkr wrote:
    Ot騜 przy skanowaniu automatycznym znajduje tylko kana造 analogowe. Przy skanowaniu r璚znym r闚nie ni nie znajduje.

Wchodzisz do Menu -> tam ustawiasz j瞛yk i kraj na Polski/Polska

Przemas_lkr wrote:
    Jest to telewizja ze sp馧dzielni mieszkaniowej i w innych miejscach dzia豉. W TV LG (nie pami皻am modelu) trzeba by這 zmieni kraj na Finlandie i normalnie ju wy豉puje DTV przy skanowaniu.

Zadzwo do sp馧dzielni jak nie jeste pewien ale z ustawieniami Polskimi powinno dzia豉.

Przemas_lkr wrote:
    Aha i przy wyborze skanowania r璚znego nie ma do wyboru cz瘰totliwo軼i ten Funai tylko jakie kana造.

Ten typ tak ma, kana=cz瘰totliwo嗆, najlepiej sprawd na jakich kana豉ch nadaj DTV, m闚imy oczywi軼ie o DVB-T bo ten TV nie posiada tunera DVB-C

M闚imy o przypadku w kt鏎ym sp馧dzielnia przesy豉 sygna DVB-T