Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

volvo fh 2005r grzeje sie

11 Jun 2012 17:30 2349 4
  • Level 2  
    mam problem z volvo fh 2005 rok grzeje mi sie choć wentylator mi się załancza
    kod błędu mid 11 temperatura oleju na wyświetlaczu w samochodzie 97 w testerze 112 temperatura płynu raczej mi się zgadza tylko ten wentylator po załączeniu jakoś krótko pracuje kierowca twierdzi że jak jedzie pod górke to łapie płyn powyżej 100 i musi zjechać na parking ale płynu nie wyrzuca miał ktoś taki przypadek
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 38  
    Kiedy były ostatnio czyszczone chłodnice?
    Zaznaczam, że od przodu za wiele nie widać.
  • Level 2  
    niewiem bo to sam klijenta ale wygląda na czystą chłodnica też gorąca awięc termostaty puszczają mśle czy jeszcze coś ze sterowaniem wentylatora jest coś nie tak może jakiś czujnik dlaczego na testerze pokazuje mi inną temperatur niż na wyświetlaczu samochodowym rórznica o 12 stopni

Dodano po 2 [minuty]:

temperature oleju a wntylator powinien po załączeniu schłodzić o jakieś 10 stopni a tu sie tylko włączy na moment

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych.
    [Z]
  • Level 2  
    miałeś kolego racje wina zabrudzonej chłodnicy w volvo mają taką specjalną ryurkę do przedmuchiwania chłodnicy bez wyjmowania
  • Level 38  
    krzysztofjag81 wrote:
    miałeś kolego racje wina zabrudzonej chłodnicy w volvo mają taką specjalną ryurkę do przedmuchiwania chłodnicy bez wyjmowania

Chętnie bym zobaczył, jak ta rurka wygląda, u mnie po prostu demontuje się i myje karcherem.
    Popraw pisownię.