Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 1.9 TDI 115KM dziwnie działa centralny zamek

11 Cze 2012 18:07 4651 7
  • Poziom 19  
    Witam wszystkich użytkowników.Od tygodnia jestem posiadaczem samochodu Passat B5 1.9 TDI 115KM.Mam pytanie związane z otwieraniem i zamykaniem auta oraz domykaniem szyb z kluczyka.Wygląda to tak że zamykając auto kluczem od strony kierowcy nie zawsze zamkną się wszystkie zamki a tylna klapa nigdy.Ta sama sytuacja jest przy otwieraniu,otworzy się wszystko oprócz tylnej klapy albo tylko drzwi kierowcy.Co ciekawe to otwierając i zamykając kluczykiem tylną klapę otwiera się i zamyka całe auto.Domykanie szyb z kluczyka czasem działa a czasem nie.Co jest nie tak?I jeszcze jedno,jeżeli zostawię włączone światła i otworzę drzwi to nie zawsze jest sygnał dźwiękowy informujący o włączonych światłach.Wyczytałem że jest jakiś moduł komfortu który steruje takimi rzeczami jak np.domykanie szyb z kluczyka a za co jest jeszcze on odpowiedzialny?Przejrzałem sporo tematów na tym forum ale nie znalazłem odpowiedzi.
  • Poziom 16  
    sprawdź błędy komfortu, zobacz pod dywan czy wiązka nie jest rozsypana i czy sam moduł nie jest zawilgocony-zalany
  • Poziom 19  
    Wiesz co,ja chciałem żeby ktoś mi powiedział co mogę sprawdzić zanim pojadę sprawdzić kody błędów bo nigdzie blisko mnie nikt tego nie robi a zresztą to kosztuje także chcę jak naj więcej sprawdzić sam.
  • Poziom 41  
    młody2066 napisał:
    Wiesz co,ja chciałem żeby ktoś mi powiedział co mogę sprawdzić zanim pojadę sprawdzić kody błędów

Makalon napisał:
    zobacz pod dywan czy wiązka nie jest rozsypana i czy sam moduł nie jest zawilgocony-zalany
  • Admin grupy Samochody
    I napraw zamek w drzwiach kierowcy.
  • Poziom 19  
    Kolego "Ireneo" nie napisałem że nie sprawdzę tego co napisał kolega "Makalon".A czy to pewne że zamek kierowcy jest uszkodzony kolego "T5" bo częściej działa niż nie?
  • Poziom 41  
    młody2066 napisał:
    A czy to pewne że zamek kierowcy jest uszkodzony kolego "T5" bo częściej działa niż nie?

młody2066 napisał:
    I jeszcze jedno,jeżeli zostawię włączone światła i otworzę drzwi to nie zawsze jest sygnał dźwiękowy informujący o włączonych światłach.

T5 napisał:
    napraw zamek w drzwiach kierowcy

Kolego myślę że pora przestać pisać a zrobić co napisane.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Koniec, na ten temat jest tyle na forum, że można na doktorat naskładać, nikt setny raz opisywał nie będzie! Zamykam!