Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop HP G62 wyłącza sie przy ładowaniu

11 Cze 2012 21:13 2484 4
  • Poziom 12  
    Witam , mam problem z moim laptopem ponieważ podczas ładowania ładowarka "wariuje" raz ładuje raz nie , czasami jakby nie łączyło też wejście ładowania , ale gdy już zacznie ładować to po jakimś czasie raz od razu raz po 30min zależy jak mu się zechce , nagle się wyłącza jak by mu całkowicie odciąć zasilanie i świeci się tylko dioda ładowania na biało , laptopa włączyć dopiero można wtedy po odłączeniu od niego ładowarki . Od czego to może być ? to wina ładowarki , wejścia czy może coś z systemem ? bo na początku na W7 się tak działo to system poszedł po jakimś czasie wgrałem XP to tylko raz się wyłączył i dalej było dobrze , teraz znowu mam W7 już jakieś 2 miesiące i znowu się tak dzieje ;(
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Zasilacz może być uszkodzony i na to wygląda. Jak najszybciej sprawdź na innym zasilaczu. Bo jak to zasilacz, może ci uszkodzić płytę główną w laptopie.
  • Poziom 12  
    nie mam takiego zasilacza gdzie pożyczyć bo one mają jakieś inne wejscie ... Przyjeli by to na gwarancje? bo laptop ma dopiero 13miesięcy a mam 2 lata gwarancji
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    To oddaj na gwarancje. A dla pewności że zasilacz to podejdź do jakiegoś serwisu komputerowego i Ci gratis nawet sprawdzą.
  • Poziom 12  
    Ok , dzięki wielkie za pomoc jak tylko znajdę chwile czasu to odeśle go na gwarancje