Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV do 3500zł - jakość obrazu

11 Cze 2012 23:31 1578 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich,
    1) Właśnie zacząłem urządzać pokój, dołączam jego schemat, jestem na etapie wybierania TV ( około 40") i dźwięku, mój budżet to plus minus 3500zł.proszę osoby siedzące w tym temacie o podanie kilku modeli TV godnych polecenia.
    Bardzo zależy mi na jakości obrazu.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 16,5m2
    2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,4m
    3. Ile osób zasiada przed telewizorem? prawie zawsze 1
    4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
    5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? obojętne dopiero zaczynam remont pokoju więc się dostosuje
    6. Jak słońce świeci w pokoju? jak na zamieszczonym obrazku( prostokat na scianie po prawej symbolizuje okna)
    7. Jaki masz obecnie telewizor? kineskopowy więc nie ma nad czym się rozczulać
    8. Co chcemy aby telewizor posiadał? internet, sterowanie androidem, funkcje nagrywania, nie znam się za bardzo więc każdy dodatek będzie dla mnie czymś nowym Smile
    9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Najprawdopodobniej Platforma N
    10 .Jakie urządzenia? Laptop,Pendrive
    11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Jeden film dziennie moze jakiś program, mecz. Około 3
    12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Jestem żółtodziobem nie znam się Smile proszę ekspertów o poradę
    13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sportowe / Naukowe
    14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak
    15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
    16. Preferencje co do marki? Nie mam ściśle określonej marki
    17. Preferencje co do wielkości? min 40 "
    18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Słaba jakoś obrazu
    19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczorami
    20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3 500zł
    21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie musi
    Chciałbym podkreślić że jestem kinomaniakiem i przede wszystkim liczy się dla mnie wysoka jakość obrazu, świetne odwzorowanie kolorów i ruchu

TV do 3500zł - jakość obrazu
  • Poziom 2  
    bardzo dziękuję, chyba zdecyduje się na Panasonica
    Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie nagłośnienia, nie wiem czy 16 m2 to wystarczająca przestrzeń na 5.1 dlatego proszę o odpowiedź. Pokój będzie trochę zagracony meblami
    Myślałem nad zestawem Harman BDS 870 3D ale odstrasza mnie cena, chciałbym się zamknąć w 2k
  • Poziom 1  
  • Poziom 2  
    tak, mam miejsce na duże. Boję się tylko o dźwięk ponieważ pokój będzie "wypełniony" meble itp.
  • Poziom 1