Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kreator wysyłania do interfejsu bluetooth pamieta nieistniejące urządzenie

12 Cze 2012 09:11 2375 6
  • Poziom 9  
    Witam!
    Chcąc wysłać plik do połączonej komórki poprzez blutooth ( prawy klawisz myszy, wyślij do, interfejs blutooth) pokazuje się kreator. Kreator wysyłania do interfejsu bluetooth pamieta nieistniejące urządzenie, i nic nie mogę zrobić, klikając na klawisz z tym urządzeniem mam komunikat że nie znaleziono urządzenia. Dodam że mam usuniete te urządzenie. W jaki sposób wyeliminować w kreatorze wysyłania blutooth nie istniejace urządzenie. mam lapka DELL INSPIRON 15R. W serwisie Dell nic innego nie mogli mi powiedzieć oprócz instalacji nowych sterowników.
  • Poziom 22  
    Włącz bluetooth w telefonie i ustaw aby był on widoczny.
    W komputerze kliknij prawym ikonkę bluetooth po prawej stronie paska zadań i wybierz Dodaj nowe urządzenie.
    Poczekaj na wyszukanie Twojego telefonu.

Aby usunąć urządzenie kliknij ikonkę bluetooth dwa razy lewym.
    Następnie prawym na telefonie, który chcesz usunąć i wybierz Usuń urządzenie.

Aby wysłać plik z telefonu do komputera, przed wysłaniem musisz w komputerze kliknąć prawym na ikonie bluetooth i wybrać Odbierz plik.

PS
    Ikonka bluetooth może być ukryta, wtedy najpierw musisz kliknąć trójkąt nad którym wyświetla się Pokaż ukryte ikony :)
    Parowanie prawdopodobnie odbędzie się automatycznie i wystarczy tylko akceptacja, jeśli jednak będziesz musiał wpisać kod to wpisz taki sam w telefonie i komputerze np. 0000
  • Poziom 9  
    Włącz bluetooth w telefonie i ustaw aby był on widoczny. WŁĄCZYŁEM
    W komputerze kliknij prawym ikonkę bluetooth po prawej stronie paska zadań i wybierz Dodaj nowe urządzenie. NIE UMIEM ZNALEŹĆ

PS
    Ikonka bluetooth może być ukryta, wtedy najpierw musisz kliknąć trójkąt nad którym wyświetla się Pokaż ukryte ikony NIE MAM IKONY BLUETOOTH NA TRÓJKĄCIE
  • Poziom 22  
    Bluetooth ma taki symbol:

Poszukaj na pasku zadań

lub w Menu start -> Panel sterowania

Sprawdź również czy moduł Bluetooth jest włączony. Służy do tego klawisz oznaczony powyższym znaczkiem, lub klawisz wielofunkcyjny do włączania/wyłączani wifi i bluetooth, taki jak na zdjęciu poniżej:

Możliwe, że na obudowie masz diodę, która świeci po włączeniu modułu bluetooth.
    Sprawdź jskie lampki Ci się zapalają/gasną, gdy wciskasz wskazany klawisz.
  • Poziom 9  
    Wiem jak wygląda ikona blutooth
    Oto mój pasek razem z nieużywanymi ikonami

I manager urządzeń razem z nieużywanymi urządzeniami

Dodam że klawisz/wyłącznik na blutooth jest włączony bo raze z nim jest wifi przez które łączę i łączyłem się z internetem
  • Poziom 9  
    Po ściągnięciu i zainstalowaniu sterowników problem ustąpił. Zamykam temat.