Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z linksys WAG54G2

12 Cze 2012 16:53 1199 5
  • Poziom 8  
    Witam

Mam problem z internetem w moim laptopie. Mam della d820 i router linksys WAG54G2. Moim dostawcą jest neostrada. Na laptopie jest internet z kabla ale nie ma z wi-fi. Nie wiem co jest nie tak. Ja się łączę to wyskakuje mi " trwa oczekiwania jak sieć będzie gotowa" Tak ładuje się z 1 minute a potem znika i nie mam internetu.
    Może to jest wina ustawień. Jeśli ktoś wie jak to powinno wszystko być ustawione to proszę i jakieś screenshoty i poradę jak to wszystko zrobić żeby był internet. Proszę o pomoc ponieważ denerwuje mnie to że mam wi-fi w laptopie i nie mogę z niego korzystać.
  • Moderator - Sieci, Internet
    Konfiguracja już kiedyś działała? Jaki system operacyjny? Jakie rodzaj klucza (WEP, WPA czy WPA2) masz ustawiony na routerze?
  • Poziom 8  
    Laptol ma Windowsa Xp. Konfiguracja kiedyś działała bo brat miał laptopa z wi-fi i mu działało tylko przerzucił się na kabel bo miał trochę szybciej. Zabezpieczenie ma WPA2. Co może być nie tak?
    Masz zainstalowany Service Pack 3 jeżeli masz kodowanie WPA2 na routerze?
  • Poziom 8  
    Mam widowsa z SP3.
    Próbowałeś zmieniać kanały w routerze? Zainstaluj inSSIder-a zrób skanowanie i wrzuć screen-a na forum.