Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LED, cena 2300 zł, od 32" do 42".

piterekj18 12 Cze 2012 23:23 2096 7
  • #1 12 Cze 2012 23:23
    piterekj18
    Poziom 8  

Witam!
    Planuje zakup telewizora o rozmiarze między 32 a 42 cale. Raczej chodzi mi o LED TV, Plazma odpada. Będzie on używany głównie do oglądania sportu dlatego zależy mi na płynności obrazu, po za tym do oglądania filmów i wiadomości. Budżet jaki zamierzam przeznaczyć to max 2300 zł. Nie musi mieć żadnych "bajerów" ale jak będzie coś mieć to się nie obrażę.xD Wiem że podobnych tematów jest wiele, ale chciał bym uzyskać najnowsze informacje. Odległość od TV to około 2 m, będzie podłączony do niego narazie dekoder SD cyfry + przez Euro złącze, zastanawiam się nad wymianą na dekoder HD i podłączył bym w tedy przez HDMI, ale mam w pakiecie zwykłe kanały, bez HD więc nie wiem czy wogóle się opłaca.?
    Oto telewizory jakie narazie wpadły mi w oko:
    1.Panasonic TX-L37E30E
    2.LG 37LS570S
    3.Toshiba 40RL838
    4.LG 37LV375S
    Proszę o porady i jakieś sugestie.
    Pozdrawiam!

0 7
  • #3 13 Cze 2012 11:19
    piterekj18
    Poziom 8  

LOCOLOCO-> Dzięki :D
    Jak ktoś ma jeszcze jakieś sugestie to proszę pisać. :p

0
  • #4 14 Cze 2012 10:11
    MediaSklep_pl
    Poziom 10  

Myślę,że spokojnie możesz znaleźć tv do 2 tyś zł, zamiast dopłacać dodatkowe 300zl i cieszyć się dobra jakością obrazu. HD LED to podstawa,w sumie nie znajdziesz już innego tv,a przecież sam dekoder HD jak i programy możesz dokupić i cieszyć się większa rozdzielczością. Polecałbym poszukać wśród modeli Samsunga.

0
  • #5 14 Cze 2012 17:10
    maggajwerPL
    Poziom 9  

Piszesz o toshibie rl838 ja mam (choć krótko) i polecam toshibe 40rl933 (spokojnie zmieścisz się w kwocie którą chcesz przeznaczyć na telewizor bo te TV są praktycznie w tej samej cenie). Największe wrażenie robią kanały HD. Szczególnie sport (piłka nożna, tenis) ogląda się o wiele lepiej w wysokiej rozdzielczości. Myślę, że wybierając taki telewizor warto mieć dostęp do dekodera HD, żeby wykrzesać z Tv to co ma do zaoferowania. Nie ma też co przepłacać z TV 2000-2100 to wystarczająca cena za 40stkę. Jeśli chodzi o obraz sd to nie jest zły, jednak kiedy zobaczysz HD nie będziesz chciał wrócić do zwykłego.

0
  • #6 15 Cze 2012 09:12
    piterekj18
    Poziom 8  

Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Także uważam że jak zobaczę HD kanały to do SD-ków będzie trudno wrócić.xD Ostatecznie zdecydowałem się na Toshiba 40TL838, głownie ze względu na dobre opinie w necie o nim i pomógł mi ten test do którego linka podał "LOCOLOCO". Powinien dziś bądź w poniedziałek być już u mnie, oby się dobrze sprawował :D
    Pozdrawiam!

0
  • #8 27 Cze 2012 20:09
    piterekj18
    Poziom 8  

Telewizor działa już ponad 10 dni. Jak narazie sprawuje się dobrze, chociaż przycinają mi się programy od czasu do czasu i gdzieś czytałem że podobno ktoś też coś miał takiego po podłączeniu dekoderu cyfry +, ale da się wytrzymać. Podłączałem laptopa za pomocą HDMI i obraz rewelka, nawet jak włączyłem Fife 12 sobie to grało się ładnie bez większych ścięć. A filmy z pendriva bądź laptopa w HD wyglądają ekstra. Jestem zadowolony jak narazie, teraz spróbuję podłączyć antenę do niego i odbierać cyfrową TV również. Obraz skalibrowałem tym ustawieniem : http://www.hdtv.com.pl/forum/toshiba/78017-tv...cenowej-przyniesie-wiele-radosci-test-49.html -> post użytkownika "azgan" nazwa postu : Wersja Finalna Ustawień Kalibracyjnych. Wygląda bardzo dobrze.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo