Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefon MEDION MD8010 - jak logować?

kolo 14 Jan 2005 09:46 2051 2
    kolo
    Level 20  
    Mam telefon jak w temacie i nie mam pojęcia jak zalogowac słuchawki. Wybieram "menu" potem "Register Handset" wybieram bazę "Base A" potem wpisuję pin"0000" i zatwierdzam "ok" i jest "Search Base!". Niestety po ok. 2min. komunikat"No Base Fund". Nie mam pojęcia co robię zle, moze jest jakis inny pinkod. Lub procedura logowania. Proszę o pomoc.
    cyferblat
    Level 23  
    Mam też telefon marki Medion tylko że model MD4140 . Taka jest procedura logowanie ,ale jeżeli telefon był już zalogowany do czterech baz , lub do bazy były zalogowane cztery telefony ( słuchawki) to baza nie przyjmie nowej słuchawki , ponieważ taki jest ten system . Mam ten sam problem - nie potrafię zalogować słuchawki ( jedną mam zalogowaną - drugiej nie można) .
    Rozebrałem telefon - to jest jakiś Philips ( procesor Philipsa w środku)
    sprzedawany pod marką Mediona lub Teviona - dostawcy dla niemieckiej sieci Aldi .... ale do tematu - szukam pamięcie eeprom w telefonie by skasować zalogowane poprzednie słuchawki - nie wiem czy dobrze myślę ......
    kolo
    Level 20  
    Na chwilę obecną mam takie same odczucia, niemozliwosc zalogowania słuchawki ma jakis związek z tym co wczesniej zostało zapisane w pamięci eeprom w bazie, ale taki system to chore rozwiązanie . Moze ta baza ma jakis tryb inicjalizacji w którym kasuje loga wczesniejszych słuchawek. Szukałem czegos w necie ale nic na ten temat nie ma. Moze ktos przerabiał taki problem i coś napisze ?
    Zrobiłem dzisiaj taki myk. wykasowałem zawartosc eepromu w bazie ale nic to nie dało słuchawek nadal nie da się zalogować. Chyba dam sobie siana z tym dziadostwem.