Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Z506 Charszczenie itp.

13 Cze 2012 21:02 1659 11
  • Poziom 8  
    Witam,mam problem z głośnikami.Otóż po podłączeniu do zasilania zaczynają oddawać dziwny dźwięk(takie charszczenie).Charszczą tak nawet gdy są odłączone od komputera,a do tego gdy zwiększę bas i pogłoszę to jeszcze bardziej charszczą,najgorzej jest przy wysokich dźwiękach,głośniki zaczynają trzeszczeć.Proszę o pomoc.

Proszę poprawić błędy edytując wypowiedź.
    przemo-lukas
  • Poziom 27  
    To je na nią oddaj. Cóż za problem? Jeżeli nie masz wykształcenia stricte elektronicznego, to nic z tym nie zrobisz.
  • Poziom 8  
    Tylko,że już na niej były i wróciły z takim samym defektem.
  • Poziom 27  
    Może masz coś pokićkane z domową instalacją? Podłącz je np. u kolegi, trzeba wykluczyć wszystko, nim ktokolwiek się za nie zabierze :).
  • Poziom 8  
    Sprawdzałem w innym domostwie i to samo :(
  • Poziom 27  
    Kabel sygnałowy zamieniałeś? Jeśli nadal się nic nie poprawi, to oddaj ostatni na gwarancję. Widać Panowie serwisanci sa poprostu leniwi. Jeżeli znów się to powtórzy, popytaj po znajomych o jakiś zaufany serwis poza gwarancyjny i tam je oddaj, gdyż sam nic z tym nie zrobisz.
  • Poziom 2  
    Logitech Z506! W sumie sa to bardzo dobre kolumny do komputera. Bo je mialem zanim kupilem Logitech Z906. Dziwie sie ze charszcza! Jak wszystko sprobowane co do tej pory radzone i nic nie pomoglo to moze trzeba poprosu nagrac Realtek HD Audio - Manager. (Jezeli tej software nie ma na komputerze) Ta software mozna za darmo sciagnac z internetu (Przy szukaniu tylko ta nazwe tej software podac jak u gory i nagrac) albo popatrzec w internecie jaka karta dzwiekowa najlepiej do tych kolumn pasuje. Mozliwie, ze jest problem w software (karta dzwiekowa), poniewaz mialem podobny problem. Z tym, ze ja mam teraz Logitech Z906 i do tego mialem dzwiekowa karta on chip. W nastepnym kroku nagralem Realetek HD Audio i bylo nie zle ale potem kupilem odpowiednia karte dziekowa: CREATIVE Sound Blaster Recon3D bulk, PCIe. I wtedy bylo super! Moze sprobowac poprostu cos w ustawieniach karty dziekowej, albo mozliwe, ze te kolumni naprawde nie sa w porzadku!
  • Poziom 8  
    Tylko,że one buczą nawet jak nie są podłączone do kompa i jeszcze jak np.jest piosenka bez basów to satelitki trzeszczą,nie mówiąc o subwooferze,który przy większych basach dudni .Kartę dźwiękową mam zintegrowaną,mam wgranego Realteka.
  • Poziom 2  
    No to jak wszystko jest: to znaczy karta wdziekowa i nagrany Realtek, to wtedy jest napewno cos z kolumnami. Nie mialem do tej pory takiego doswiadczenia, przykro mi. To pechowy zakup! W sumie najlepiej by bylo je oddac. Moze nawet w zamian na inne jak sie da w tym samym sklepie. Jak juz poprzednio napisalem, ja mam obecnie Logitech Z906. Jestem bardzo zadowolony z tych kolumn, bo mozna je na wszystko uzywac: Jako kolumny do komputera albo do telewizora, do DVD na filmy, mp3 itd. Tylko one sa niestety na razie dosyc drogie. Ale sa w podobnej cenie i jakosci inne kolumni z Logitech a moze nawet lepsze na przyklad Logitech X 540. Te kolumny mam podlaczone do innego komputera. Zycze ci, zeby sie cos udalo i zycze ci oczywiscie milych dzwiekow a nie charszczenia z tymi czy innymi kolumnami!

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)
  • Użytkownik usunął konto