Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Z506 Charszczenie itp.

SeboluX 13 Cze 2012 21:02 1506 11
  • #1 13 Cze 2012 21:02
    SeboluX
    Poziom 7  

Witam,mam problem z głośnikami.Otóż po podłączeniu do zasilania zaczynają oddawać dziwny dźwięk(takie charszczenie).Charszczą tak nawet gdy są odłączone od komputera,a do tego gdy zwiększę bas i pogłoszę to jeszcze bardziej charszczą,najgorzej jest przy wysokich dźwiękach,głośniki zaczynają trzeszczeć.Proszę o pomoc.

Proszę poprawić błędy edytując wypowiedź.
    przemo-lukas

0 11
  • #2 13 Cze 2012 21:21
    wojtek0995
    Poziom 27  

Masz gwarancję?

0
  • #4 13 Cze 2012 21:25
    wojtek0995
    Poziom 27  

To je na nią oddaj. Cóż za problem? Jeżeli nie masz wykształcenia stricte elektronicznego, to nic z tym nie zrobisz.

0
  • #5 13 Cze 2012 21:27
    SeboluX
    Poziom 7  

Tylko,że już na niej były i wróciły z takim samym defektem.

0
  • #6 13 Cze 2012 21:31
    wojtek0995
    Poziom 27  

Może masz coś pokićkane z domową instalacją? Podłącz je np. u kolegi, trzeba wykluczyć wszystko, nim ktokolwiek się za nie zabierze :).

0
  • #7 19 Cze 2012 15:02
    SeboluX
    Poziom 7  

Sprawdzałem w innym domostwie i to samo :(

0
  • #8 19 Cze 2012 16:23
    wojtek0995
    Poziom 27  

Kabel sygnałowy zamieniałeś? Jeśli nadal się nic nie poprawi, to oddaj ostatni na gwarancję. Widać Panowie serwisanci sa poprostu leniwi. Jeżeli znów się to powtórzy, popytaj po znajomych o jakiś zaufany serwis poza gwarancyjny i tam je oddaj, gdyż sam nic z tym nie zrobisz.

0
  • #9 21 Cze 2012 10:52
    orakle
    Poziom 2  

Logitech Z506! W sumie sa to bardzo dobre kolumny do komputera. Bo je mialem zanim kupilem Logitech Z906. Dziwie sie ze charszcza! Jak wszystko sprobowane co do tej pory radzone i nic nie pomoglo to moze trzeba poprosu nagrac Realtek HD Audio - Manager. (Jezeli tej software nie ma na komputerze) Ta software mozna za darmo sciagnac z internetu (Przy szukaniu tylko ta nazwe tej software podac jak u gory i nagrac) albo popatrzec w internecie jaka karta dzwiekowa najlepiej do tych kolumn pasuje. Mozliwie, ze jest problem w software (karta dzwiekowa), poniewaz mialem podobny problem. Z tym, ze ja mam teraz Logitech Z906 i do tego mialem dzwiekowa karta on chip. W nastepnym kroku nagralem Realetek HD Audio i bylo nie zle ale potem kupilem odpowiednia karte dziekowa: CREATIVE Sound Blaster Recon3D bulk, PCIe. I wtedy bylo super! Moze sprobowac poprostu cos w ustawieniach karty dziekowej, albo mozliwe, ze te kolumni naprawde nie sa w porzadku!

0
  • #10 21 Cze 2012 13:26
    SeboluX
    Poziom 7  

Tylko,że one buczą nawet jak nie są podłączone do kompa i jeszcze jak np.jest piosenka bez basów to satelitki trzeszczą,nie mówiąc o subwooferze,który przy większych basach dudni .Kartę dźwiękową mam zintegrowaną,mam wgranego Realteka.

0
  • #11 21 Cze 2012 15:58
    orakle
    Poziom 2  

No to jak wszystko jest: to znaczy karta wdziekowa i nagrany Realtek, to wtedy jest napewno cos z kolumnami. Nie mialem do tej pory takiego doswiadczenia, przykro mi. To pechowy zakup! W sumie najlepiej by bylo je oddac. Moze nawet w zamian na inne jak sie da w tym samym sklepie. Jak juz poprzednio napisalem, ja mam obecnie Logitech Z906. Jestem bardzo zadowolony z tych kolumn, bo mozna je na wszystko uzywac: Jako kolumny do komputera albo do telewizora, do DVD na filmy, mp3 itd. Tylko one sa niestety na razie dosyc drogie. Ale sa w podobnej cenie i jakosci inne kolumni z Logitech a moze nawet lepsze na przyklad Logitech X 540. Te kolumny mam podlaczone do innego komputera. Zycze ci, zeby sie cos udalo i zycze ci oczywiscie milych dzwiekow a nie charszczenia z tymi czy innymi kolumnami!

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)

0
  • #12 21 Cze 2012 21:35
    398216
    Użytkownik usunął konto