Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Ford 4500 (fiesta MK6) napis LOCKED 10

Kryszkowski 13 Cze 2012 21:49 9499 3
  • #1 13 Cze 2012 21:49
    Kryszkowski
    Poziom 12  

Witam kupiłem sobie używane auto Forda Fiesta 2004(MK6), auto sprowadzone, wcześniej właściciel nie dal kodu handlarzowi.
    Gdy kupowałem na radiu było CODE 8, po wpisaniu dwóch kodów(które zalecił handlarz) zrobiło się LOCKED 10.
    Przeglądałem forum i najczęściej było LOCKED 13, wiec moje pytanie brzmi czy jest możliwość żebym mógł mieć jeszcze te 3 próby wpisania kodu? I czy jeśli była by możliwość jakoś odczytać ten kod?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

0 3
  • #2 14 Cze 2012 06:41
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

A nie prościej dać to radio komuś kto je zrobi za parę zł , szczególnie że w tym radiu kod da się wygenerować zdalnie na odległość.

Bo 3 dodatkowe próby owszem są [zarezerwowane dla serwisu] , ale ja nie spotkałem klienta który by podczas nich trafił w kod mimo iż szansa jest 0,001 % . ;)

A później jest płacz że kosztuje znacznie więcej.

0
  • #3 15 Cze 2012 01:13
    ciesla
    Poziom 24  

Witam! Trzeba wykasować licznik błędów co zrobi tylko autoryzowany serwis lub ktoś kto się zna, by uniknąć dalszej zabawy w "kotka i myszkę" , która może zablokować radio na bardzo długo. Pozdrawiam!

1
  • #4 15 Cze 2012 20:26
    Kryszkowski
    Poziom 12  

Problem rozwiązany. Wystarczyło przytrzymać 6 by uzyskać dostęp do trybu serwisowego. Odczytać numer serii radia trzymając 6 i 2 i podać numer komuś kto da nam kod odblokowujący.
    Pozdrawiam

2