Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung LE32B550 sam się włącza i wyłącza.

15 Cze 2012 13:59 16510 5
  • Poziom 8  
    Telewizor Samsung LE32B550 sam się włącza i wyłącza. ŚREDNIO co 20 sekund. Włącza się mija 20 sekund i się wyłącza. Czytałem na forum że trzeba wyłączyć aktualizację automatyczną w menu i że ma być OK. Niestety po zmianie nic się nie dzieje w opcjach jest wyłączone a TV znowu się sam włącza/wyłącza. Jak nagrałem nowy soft ze strony samsunga na pendrive to TV krzyczy że nie ma na nim aktualizacji. POMOCY EURO W TOKU A JA NIE MOGĘ OGLĄDAĆ.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    To raczej mnie nie satysfakcjonuje bo serwis najbliższy jest 120 km ode mnie. :(((

• Poziom 28  
    Uaktualnij oprogramowanie jak nie pomoże możesz rozkręcić i spróbować odpiąć lokalną klawiaturę jeżeli nie zda egzaminu z braku doświadczenia radzę zanieść do serwisu. Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Dziękuje, spróbuje i napisze co i jak.

Dodano po 3 [godziny]:

Oprogramowanie zaktualizowane na najnowsze. TV dalej się wyłącza i włącza sam nic to nie dało. Nie chcę sam rozkręcać TV. Czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Im dłużej TV jest odłączony od prądu tym dłużej działa normalnie, jak na parę godzin go odłączę, to 20 minut działa. Jakieś sugestie?
  • Poziom 8  
    Sprawa rozwiązana uszkodzony był zasilacz. Koszt naprawy 90 zł. Wszystko OK. Temat do zamkniecia