Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odczytanie pinu z wsadu licznika audi A4 2,5TDi 2003r

15 Cze 2012 19:39 3939 13
  • Poziom 17  
    licznik bosch
    pamięć 24c08
    Jeśli można proszę o pomoc w odczytaniu pinu. Zmieniłem sterownik pompy i auto nie pali immo blokuje.
  • Poziom 33  
    Coś mi się widzi, że już masz problem z licznikiem?. To cry...
  • Poziom 17  
    Gdybym czytał tachem to bym nie prosił o pomoc.
    Odczytane labtoolem. wszystko działa i nie złego się nie dzieje z licznikiem.
    Proszę o pomoc
  • Poziom 33  
    Nikt z tego pliku Ci nie poda pinu,elektronika to hobby,czy zawód?
  • Poziom 17  
    W takim razie po co komu ten portal. Informacje, które są podawane na forum zawierają różnego rodzaju dane serwisowe, z biuletynów i innych opracowań. A najczęściej autorzy zastrzegają sobie prawa autorskie. Tym rozumowaniem to możemy zamknąć ten portal. Jeśli nie masz ochoty pomagać innym to po prostu się nie loguj i nie zamieszczaj postów które nie pomagają tylko irytują. Pytasz czy to hobby czy praca, a ja Ci odpowiadam, że wszystko. Nie ma ludzi, którzy wiedzą wszystko a fora takie jak ten mają pomagać. Ja sam zamieściłem opracowania schematów, informacji serwisowych, za które zapłaciłem setki złotych i jakoś nie płaczę z tego powodu. A pisanie, informacji o bezpieczeństwie danych i innych tego typu wywodach Sorry chyba kpicie.
    Jeśli może ktoś pomóc to bardzo proszę. Pozdrawiam wszech wiedzących. Całuję mocno.

Moderowany przez Pawel wawa:

Ostrzeżenie. Nie podoba się? Dziękujemy za udział. Podajesz plik, z którego nic nie wyciągniesz i jeszcze się sadzisz. 3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

• Specjalista grupy V.A.G.
    Teraz to ty trochę irytujesz. Nikt ci pin-u z tego pliku nie poda, bo w tym liczniku dane są zakryptowane i pin odczytuje się urządzeniem po złączu diagnostycznym. Jeśli licznik jest z twojego samochodu, to odczytaj EEPROM ale ze sterownika silnika.
  • Poziom 33  
    Jeśli te żale pisałeś dla mnie, to nie rozumie dlaczego?
  • Poziom 17  
    I widzicie Panowie jeśli kogoś irytuję to znaczy, że ten ktoś ma coś na sumieniu. Sam pewnej wiedzy nie opanował a teraz myśli............... i co wiesz o co mi chodzi? Ostrzeżenie jakie człowieku ostrzeżenie Wielki................. i co wiesz o co chodzi bo ja nie.
    Przypominam że forum jest po to by pomagać sobie razem bo moja babcia powtarza że w narodzie jest siła a nie w jednostkach.
    Przepraszam Wszystkich urażonych jeszcze raz pozdrawiam i grąco całuje.
    Chłopaki jesli możecie podajcie mi procedurę odczyu tego pinu lub czym mam to zrobić bo jestem "cienki" w tym temacie i już.
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Już ci napisałem. Łatwiej i przyjemniej pin z ECU wyciągać.
  • Poziom 17  
    Ok jutro odczytam zawartość eeproma ze sterownika i dam do weryfikacji
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Pin masz na /pw"