Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor+dekoder DVB+magnetowid

fingerling 15 Cze 2012 20:09 1426 4
  • #1 15 Cze 2012 20:09
    fingerling
    Poziom 2  

Cześć. Jako że jestem nowy na początku witam wszystkich.:)

Mam prośbę o doradzenie. Mam dekoder wiwa hd 90, video panasonic (jedno eurozłącze) i telewizor Telestar(dwa eurozłącza i chyba czincze) i kablówkę która nadaje sygnał DVB. I pytanie czy da się to wszystko połączyć?

0 4
  • Pomocny post
    #2 16 Cze 2012 00:13
    andy127
    Poziom 30  

Witam.
    Można podłączyć WIWĘ po euro do telewizora i video po euro do telewizora. Sygnał z kablówki (DVB) na wejście WIWY.
    Będzie można oglądać programy TV poprzez WIWĘ na TV i wcześniej nagrane kasety z video na TV.
    Andrzej

0
  • #3 16 Cze 2012 08:06
    fingerling
    Poziom 2  

Dziękuję. Ale wtedy chyba nie da rady nagrać na wideo programu z sygnału analogowego z kablówki? A na tym mi właśnie zależy. DVB to kilkanaście kanałów ,te nagram na wiwę a kablówka kilkadziesiąt, chciałbym mieć też możliwość nagrania na wideo bez odłączania kabli. Da się jakoś?

0
  • Pomocny post
    #4 16 Cze 2012 10:13
    andy127
    Poziom 30  

fingerling napisał:
    Da się jakoś?

Jeśli chcesz jeszcze nagrywać analogowe z kablówki, to trzeba jeszcze sygnał antenowy z wyjścia WIWY podać na wejście antenowe magnetowidu. Można też podać sygnał z wyjścia magnetowidu na wejście antenowe telewizora.
    Czyli po kolei: z gniazda kablówki na WIWĘ, z WIWY na magnetowid i z magnetowidu na TV.
    Będziesz mógł nagrywać cyfrowe na dysk lub pena, analogowe na kasetę i niezależnie oglądać analogowe na TV.
    Andrzej

0
  • #5 16 Cze 2012 11:21
    fingerling
    Poziom 2  

Dziękuję, wszystko działa tak jak chciałem ,pozdrawiam serdecznie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo