Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

APOLLO AHD-120 brak sygnału TV

16 Cze 2012 18:36 5766 6
  • Poziom 10  
    Dzisiaj zakupiłem tuner DVB-T APOLLO AHD-120 niestety po podłączeniu i próbie przeskanowania nie odnalazł żadnych kanałów więc pomyślałem że może jest zepsuty więc wymieniłem lecz znowu ma miejsce ta sama historia na nowym telewizorze bez problemu odnalazł kanały telewizji cyfrowej.
    Gdzie może znajdować się problem. Tuner jak i telewizor są podłączone do jednej anteny zbiorczej a po odłączeniu tunera telewizor łapie normalnie kanały analogowe?
  • Poziom 35  
    Jeżeli operator telewizji zbiorczej dostarcza kanały cyfrowe i twój TV posiada DVB-C to właśnie je odbierasz natomiast tuner który zakupiłeś niestety ale posiada tylko DVB-T ;).
  • Poziom 10  
    z tego co wiem to ten telewizor posiada tuner DVB-T wbudowany dlatego dziwie się dlaczego ten zakupiony tuner nie może znaleźć kanałów

Dodano po 4 [sekundy]:

z tego co wiem to ten telewizor posiada tuner DVB-T wbudowany dlatego dziwie się dlaczego ten zakupiony tuner nie może znaleźć kanałów
  • Poziom 35  
    Do jakiej instalacji antenowej jesteś podłączony: zbiorczej, kablowej czy indywidualnej?
  • Poziom 10  
    zbiorcza
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    No to się udało okazało się że przez skanowanie nie dało się ustawić. Zadzwoniłem do firmy zajmującej się u ans obsługą naziemnej telewizji cyfrowej oni podali mi odpowiednie częstotliwości. Teraz wszystko śmiga ładnie. Miałem dużo szczęścia bo znajoma kupiła inny dekoder DVB-T z Manty i u niej nie można wprowadzać ręcznie częstotliwości.