Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Altus 300 i amplituner denon czy yamaha

17 Cze 2012 09:56 1403 2
  • Poziom 17  
    Witam chciałem się poradzić kolegów jaki amplituner wybrać i czy wogle to ma sens , mam kolumienki Altus 300 i chodziły one pod wzmacniaczem technics a700mk3 co w praktyce okazało się małym nieporozumieniem bas był przeciętny wysokie tony piszczały a średnio tonowy głośnik był ledwo słyszalny .Postanowiłem to sprzedać i kupić amplituner mam do wyboru 2 zestawy pierwszy to Denon avr-1610 za kwotę 700 zł na gwarancji a drugi zestaw to Yamaha HTR-5930 .Koledzy czy w/w amplitunery dadzą radę tym kolumnom ??? i czy będą grały czysto ,głęboko i klarownie nie słucham bardzo głośno muzyki , nie robie imprez więc nie mam potrzeby piłować amplitunera . Formaty jakie chcę odsłuchiwać to Wav, flack, mp3 itd... oraz radio oczywiście .
    Który z amplitunerów lepiej kupić co sądzicie o połączeniu z altusami 300 czy da to radę ??? odsłuch będzie w stereo . Bardzo proszę poradzcie mi za nim kupię i zmarnuję kasę na bubelek :-) za pomoc wielkie dzięki oczekuję rzetelnej opini o w/w amplitunerach oraz porady .
    Altus 300 nie jest szczytem jakości o czym wiem, ale dla mnie jest szczytem tego co zawsze chciałem mieć w domu :-)
  • Moderator Akustyka
    Norbert_lubin napisał:
    mam kolumienki Altus 300 i chodziły one pod wzmacniaczem technics a700mk3 co w praktyce okazało się małym nieporozumieniem bas był przeciętny wysokie tony piszczały a średnio tonowy głośnik był ledwo słyszalny .
    Właśnie opisałeś brzmienie A300 w małym pomieszczeniu. Żaden amplituner nie zapewni Ci dobrego brzmienia z nimi.
    Niestety ale jeśli chcesz mieć coś lepszego, musisz zapomnieć o Altusach.
  • Poziom 17  
    Dzięki za informacje pozdrawiam