Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat B5 (zielone zegary)Wymiana modułu komfortu

17 Cze 2012 13:11 8649 6
  • Poziom 10  
    Witam. W moim passacie padł moduł komfortu nr 3b0 959 799 poprostu zgnił w wodzie wraz z pinami w wtyczce. Znelezienie takiego modułu na allegro graniczy z cudem a juz o wtyczce z kawałkiem wiązki nie ma mowy, dlatego chciałbym się zapytać czy można go wymienić na moduł z początkiem 1j0 lub innym?? Passat ma 4 el. szyby , lusterka i centralny zamek , mam również pilota ale to już nieseryjne .Z góry dzięki za pomoc.:)
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Widzę że kolega się nie poddaje wsadzaj 1J0959799Q ten w raz z wtykiem co podałem Ci na pw + prawidłowe jego zakodowanie i musi śmigać koszt nie wielki w porównaniu do tego w jakiej cenie są 3B.
  • Poziom 10  
    Może i racja,kupie i zobaczymy. W każdym razie temat tak czy siak może sie przydac posiadaczom felernych mokrych passatów ;)
  • Poziom 9  
    Witam, ostatnio miałem problem ogólnie z elektryką w kabinie, alarmem, otwierającą się klapą bagażnika.

Padło na wymianę modułu komfortu. Po wymianie wszystkie problemy zniknęły... tylko syrena od alarmu nie wyje (h12 w bagażniku).

Gdy podłączę stary moduł syrena działa, zły moduł kupiłem? W Vagu jest włączona

Takie nr mam na starym module:

1 C0 959 799 B
    ZM max 5DK 008 214-00 II 44300 H01/S0001

i nowy
    1 C0 959 799 B
    ZM max 5DK 008 214-00 I 20401 H01/S0001

Numery podobne, ale ciężko trafić takie.
    Jakieś pomysły macie?
  • Poziom 38  
    Jeśli moduł masz zakodowany identycznie jak stary to powinno wszystko śmigać możesz jeszcze zrobić test wyjść powinna być syrena jeśli zawyje to błędnie zakodowany nowy moduł jeśli nie to kto wie czy nie kupiłeś uszkodzonego.
  • Poziom 10  
    Po wymianie modułu wszystko śmiga, pozostała jeszcze jedna kwestia. Mianowicie silniczek szyb lewy tył. Coś się popaliło w tym małym komputerku i zamek w dzrzwiach działa ale szyba nie, postanowilem więc go wymienic. Seryjny silniczek miał numer 3b9 839 751 A, z racji że niemoglem dorwać identycznego wziałem silniczek o takim samym numerze tylko konczącego się na AT i niestaty niedziałała nietylko szyba ale i zamek :cry: . Może wiecie jaki dopasować i co wogóle oznaczają te końcówki . Z góry dzieki :)
  • Poziom 1  
    mógłbyś wysłać zdjęcie swojej kostki od modułu komfortu ?;>