Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Hp color laserjet cm1312 mfp i druk pasków poziomych

cpk112 18 Cze 2012 16:56 2794 3
  • #1 18 Cze 2012 16:56
    cpk112
    Poziom 1  

Witam.

Jak w temacie mam problem z drukiem. Do nie dawna nie było problemu z drukiem czarno-białym nawet kiedy mam już od dość dawna wyczerpane kolorowe tonery(nie są mi po prostu potrzebne), ale od niedawna kupiłem tonery od firmy która zajmuję się ponownym ich napełnianiem. Jak do tej pory ten układ działał super ponieważ nigdy nie mialem z tym problemów więc podejrzewam że nie jest to wina tonerów. Ale niestety teraz drukarka robi cos dziwnego tzn. pierwsze tak 4 do 5 stron które drukuję są w porządku jednak na następnych pojawiają sie juz poziome czarne paski, najpierw mniej potem więcej aż niemal cała strona jest w nich. Co najlepsze jest w tym wszystkim jeżeli skalibruję drukarke w ustawieniach wszystko zaczyna sie od nowa czyli 4 do 5 kartek spoko a potem lipa i tak w kółko.
    Skan druków.
    Drukarka Hp color laserjet cm1312 mfp i druk pasków poziomych Drukarka Hp color laserjet cm1312 mfp i druk pasków poziomych

Pozdrawiam.

Moderowany przez rys57:

0 3
  • #2 18 Cze 2012 17:25
    jmg123
    Poziom 14  

Ewidentnie wygląda na winę tonera.Załóż jakiś stary pustawy i zobacz jaki będzie efekt

0
  • #3 18 Cze 2012 22:34
    xmikexpl
    Poziom 9  

Słuchaj to wina bębna. Beben jest w tonerze więc.....

0
  • #4 02 Lip 2012 19:45
    robert997

Poziom 11  

Ja również uważam że to wina tonera/tonerów które wymieniłeś sprawdź ile zostało proszku przyjmuje się zasadę jeśli toner ma powyżej 25% to się go wymienia lub reklamuje.
    Najprawdopodobniej te paski spowodowane są przebiciem wysokiego napięcia na bęben.

Zareklamuj jeśli to dobra firma to powinna naprawić to od ręki lub wymienić go na nowy.

0