Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką zmywarkę kupić- mała ilość miejsca

alles1974 18 Cze 2012 22:55 3189 4
  • #1 18 Cze 2012 22:55
    alles1974
    Poziom 9  

Mam problem chcę kupić żonie zmywarkę ale nie wiem jaką. Mam mało miejsca wię 45 cm było by optymalne ale jak się uprę to 60 cm też wygospodaruję. Jesteśmy tylko we dwójkę gości przyjmujemy sporadycznie. codziennie jemy gotowany obiad, jemy w domu śniadanie i kolację. pijemy kawę itp. Czy potrzebna jest nam 60-tka?

druga kwestia to jaki producent?

byłem w kilku sklepach i wszędzie mówią Bosch-polecaja dwa modele Link

i Link

oba są w zasięgu moich możliwości finansowych ale wolałbym wydać mniej niż więcej.
    czy jest coś lepszego od tych modeli?
    który ewentualnie wybrać? czy jest sens brać droższy?
    czy zobaczę różnicę?
    pomóżcie

0 4
  • #2 19 Cze 2012 20:06
    Limonka78
    Poziom 10  

Zdecydowanie 60 cm polecam. Pomyśl o tym, że zmywarka oprócz talerzy myje również garnki, patelnie, miski, miseczki i inne większe naczynia. 45 cm. to naprawdę za mało, tym bardziej przy dwóch osobach.
    Ja wczoraj zamówiłam Electroluxa 67070 R. Długo szukałam odpowiedniej. Przez kilka lat użytkowałam stary ich model 66010 i byłam zadowolona. Zmywarka cicha i dobrze domywa.
    Na Boscha też chorowałam, w szczególności z szufladą Vario ale Electrolux kosztował ok. 1700 zł (z dostawą), a Bosch z szufladą Vario to już koszt ponad 2500 zł. Jak się kupuje cały sprzęt AGD do kuchni to te 800 zł naprawdę się przydadzą :) :) Generalnie Bosch ma dobrą opinię, więc jeśli jesteś na niego zdecydowany na pewno nie pożałujesz.

0
  • #3 21 Cze 2012 10:50
    mędrek82
    Poziom 11  

a ja do znudzenia ale będe polecał zmywarki Mastercooka te nowe produkowane w Polsce we Wrocławiu-opinie zmywarki Mastercooka ma bardzo dobre, parametry przyzwoite, mała awaryjność, są oszczędne, mają krótkie 60 min programy zmywania, odznaczają się bardzo cichą pracą, no i przede wszytskim cena - bardzo przystępna, modele ZWE-9176 biała lub inox lub ZWE-9277 biała lub inox.

0
  • #4 21 Cze 2012 15:49
    alles1974
    Poziom 9  

Kupiłem zmywarkę BOSCH 45cm - brak miejsca na więcej.
    Co wybrałem? http://www.bosch-home.pl/produkty/zmywarki/zmywarki-do-zabudowy/45-cm/SPV43M10EU.html
    Dlaczego? kilkanaście rozmów przeprowadzonych w sklepach i serwisach jasno wytypowało lidera...
    jeśli ktoś będzie miał pytania na temat tego produktu to za kilka tygodni postaram się odpowiedziieć(czas potrzebny na zaznajomienie z produktem)
    Temat zamknięty.

0
  • #5 22 Cze 2012 09:26
    1221547
    Użytkownik usunął konto