Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo S60 D5 163KM rozkodowanie kodów P0244 P087 albo P0087

LukaS60 18 Cze 2012 23:01 5345 1
  • #1 18 Cze 2012 23:01
    LukaS60
    Poziom 1  

Witam, od kilki dni pojawia mi się błąd na komputerze "motor service vereist" przeważnie jak wcisnę pedał gazu na 5 biegu,, pozbyć się go można na dwa sposoby: albo gaszę samochód, albo też znika gdy gwałtownie przyśpiesze do prędkości 140/150km/h, chciałem tutaj podkreślić ze nie odcina turbiny,, mimo wszystko i tak wydaje mi sie ze samochod nie zbiera sie tak jak wczesniej, na 5 biegu dopiero od 2500tys zaczyna przyśpieszać tak jak to powinno być od 2tys, wiec gdy mam zamiar dodać gazu z 80km do 120km to to przyśpieszenie trwa sporo, wciskajac pedał gazu do podłogi bądź trzymając równo nic się nie zmienia przyśpiesza takim samym tempem. Auto było dziś u mechanika podpial się i wyskoczyły dwa błędy,, chciałem je tutaj umieścić i zapytać czy może ktos z takim problemem już się borykał, i co te błędy dokładnie oznaczają, szukałem troche w internecie ale nie znalazlem wystarczajacej odp, a nie mam czasu niestety na internet :/
    Błędy:
    błedy podał mi telefonicznie i troche urywało rozmowe
    P0244
    P087 bądź P0087.

Czekam na odp i dziekuje za pomoc, pozdrawiam.

2 1
  • #2 19 Cze 2012 22:31
    kombi15
    Poziom 17  

LukaS60 napisał:
    P0244

"Elektromagnes A przepustnicy spalin turbospreżarki - sygnał poza zakresem/wydajnosc
    LukaS60 napisał:
    P0087

Błąd czujnika ciśnienia paliwa.
    Moim zdaniem jakiś problem z ciśnieniem paliwa(pomijając pierwszy error). Sprawdzenie wartości rzeczywistych ciśnień paliwa.Może to coś pomoże.

1