Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Vaio PCG-71811M błąd przy uruchomieniu (Operation Not Found)

19 Cze 2012 16:19 2402 4
  • Poziom 2  
    Sony Vaio PCG-71811M
    Witam,mam problem z laptopem(nazwa w tytule) otóż gdy gdy gram na nim w bf3 (działa normalnie płynnie) to nagle wyłącza mi się urządzenie dotykowe (gram padem wiec nie uważajcie mnie za durnia -,-) ... po 10minutach komputer się zawiesza i nagle wyłącza.Gdy chce go uruchomić wyskakuje mi black screen z napisem: Operation Not Foud.

[...]Gdy kliknę cokolwiek ponownie wyskakuje mi to samo co wyżej... .
    Uruchamiam go za pomocą TRYBU AWARYJNEGO,wyskakuje mi ekran a na nim że mam do wyboru:
    -> Uruchom system Windows normalnie
    -> Uruchom system Windows z podstawowymi sterownikami
    -> Uruchom narzędzie do naprawy systemu

...
    Działanie pierwszych dwóch opcji było takie samo,tzn. [...] Operation Not Foud
    ALE ! kiedy uruchomiłem ostatnią to było okno do naprawy systemu O.o -,- dobra wybrałem że system ma naprawić "Uruchamianie Systemu) czekam,czekam...
    i pojawia się okno: Wystąpił nieoczekiwany błąd ! system nie morze dokończyć naprawy,proszę uruchomić system ponownie.
    Ale kiedy uruchamiam już zawsze wyskakuje mi Napis Operation Not Foud ... -,- co mam robić? A i zapomniałbym,działa tylko uruchomienie go za pomocą przycisku WEB ale to otwiera tylko jakąś amerykańską przeglądarkę,i tylko internet 0-pulpitu,0-pobierania itp...

------------
    Mój komputer (laptop): Sony Vaio
    Model: PCG-71811M
    System operacyjny: Windows 7

Co mam robić? DLA PRZYPOMNIENIA PRÓBOWAŁEM URUCHOMIĆ GO AWARYJNIE JAK I ODCZEKAĆ 1godz.-2godz. I PONOWNIE URUCHOMIĆ -> bez skutku
  • Poziom 15  
    Masz płytkę z Windows 7 ?

Dodano po 1 [godziny]:

Spróbuj na myszce usb i wyłącz touchpada.
  • Poziom 2  
    sebekbnx napisał:
    Masz płytkę z Windows 7 ?

Dodano po 1 [godziny]:

Spróbuj na myszce usb i wyłącz touchpada.

nie,windows 7 był już wbudowany,a pozatym mówie ci że nie da się nic zrobić bo jest blac screen z napisem Operations Not Found i coo kolwiek klikne to sie pojawia to samo ale w kolumnie...
  • Poziom 14  
    Skanowałeś dysk czymś żeby sprawdzić czy nie ma badów ? Myśle że od tego trzeba zacząć, to raczej nie jedyna awaria w tym przypadku ale najpierw wypadało by sprawdzić dysk ;>