Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna kombi 96 RXE - Dziwne zachowanie Centralnego

19 Cze 2012 17:33 1908 6
  • Poziom 9  
    Laguna Kombi 2.0 RXE 96r

Rok temu padło IMMO i udało mi się je jakoś odłączyć wpisując kody z trantir - po kilku wpisaniach kodu immo się odłączyło na stałe odpalam bez kodu normalnie)
    Chcę teraz założyć sterownik centralnego i wyczytałem że się podłącza go do przełącznika od centralnego przy ręcznym - i tu jest problem bo ten przycisk nie działa nie świeci się dioda i nie reaguje centralny na jego przełączanie.

Pytanie.:
    - Gdzie się podpiąć jeśli nie do tego przełącznika
    - Dlaczego ten przełącznik nie działa co sprawdzić
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Zamontuj siłownik w drzwiach kierowcy
  • Poziom 9  
    Siłowniki od centralnego mam we wszystkich drzwiach i bagażniku.

Problem jest w tym że kupiłem sterownik zamka BX-10 i chcę go podłączyć.
    Ale nie działa przełącznik który w samochodzie otwiera i zamyka drzwi i stąd moje pytanie gdzie się wpiąć z tą centralką jeśli nie do tego przycisku.
  • Poziom 27  
    To daj samochód do auto-elektryka . Poradzi sobie na pewno oczywiście za odpowiednią cenę.
  • Poziom 17  
    To się wepnij w sterowanie centralnym od zamka drzwi kierowcy.Jeśli się nie mylę sterowanie masą.Rozbierz tapicerkę drzwi i zlokalizuj przewody od zamka.Potem możesz się już wpiąć w kable wchodzące do wnętrza samochodu.Powodzenia.
  • Poziom 42  
    kombi15 napisał:
    To się wepnij w sterowanie centralnym od zamka drzwi kierowcy.

Nie da rady w Lagunie...
  • Poziom 9  
    Centralka oryginalna w lagunie jest przyczepiona pod kierownicą do skrzynki z bezpiecznikami z lewej strony. Przewody, przełącznik i połączenia w tunelu były dobre. Po rozebraniu centralki okazało się że scalaki poleciały więc wyrzuciłem ją i w jej miejsce założyłem nową i bezpośrednio z niej steruję siłownikami.

Dzięki za pomoc.