Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung UE40ES6100 - nie czyta MKV

19 Jun 2012 22:55 9771 7
 • Level 11  
  Witam

  Problem jest taki jak nazwa tematu. Po podłączeniu pendrive z filmem do telewizora i kliknięciu "Play" jest wczytywanie, a następnie komunikat "Nie obsługuje wybranego formatu". Nie znalazłem w internecie żadnych opinii negatywnych w których byłoby napisane o braku możliwości mkv. Nie ukrywam, że na tym mi zleży mając taki telewizor. Jakieś porady co zrobić oprócz wgrywania jakiegoś niebrandowanego oprogramowania?
 • User removed account  
 • Level 37  
  Podstawowy problem to sprawdzić jaki jest rzeczywiście format bo to że film ma końcówkę mkv wcale nie znaczy że taki format jest faktycznie dlatego trzeba zrobić to co pisał kolega wyżej. Jak format bezie nie obsługiwany przez tv to trzeba znaleźć sobie program który przekonwenteruje film na znany przez tv format i po problemie. Ja do tego używam Format factory jak mam kilka filmów to nagrywam je na pendrive wrzucam do odtwarzacza i sprawdzam co jest odtwarzane następnie to co jest nie odtwarzane idzie przez program i już się da odtwarzać w odtwarzaczu.
 • Level 11  
  Wklejam link do zrzutu ekranowego:
  https://dl.dropbox.com/u/14188813/jkjkji.jpg
  https://dl.dropbox.com/u/82078148/Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

  W tej chwili sprawdziliśmy z dziewczyną jeszcze inny film tym razem MPEG4 i również jest format nieobsługiwany. Powiedzcie mi czy telewizor nowy ze sklepu potrzebuje zainstalowania jakiegoś dodatkowego oprogramowania w celu odtwarzania filmów? Czy wystarczą aktualizację które wyświetlają się w czasie użytkowania smarta

  Na przyszłość proszę załączniki/ linki wstawiać zgodnie z załącznikiem:
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html
  [_P_]
 • User removed account  
 • Level 11  
  Problem sam się rozwiązał. Od momentu nie czytania niczego w tej chwili po podłączeniu pendrive odtwarza wszystko. Dziękuję za zainteresowanie wątkiem, do zamknięcia.
 • Level 13  
  Napisz dokładnie co zrobiłeś, może ktoś będzie miał podobny problem i trafi na ten post...
  Niech ten post coś wnosi a nie tylko zaśmieca Internet...
 • Level 11  
  Napisałem co zrobiłem. Nic nie zrobiłem, problem sam się rozwiązał. Telewizor został wyłączony, a następnego dnia po podpięciu usb można było obejrzeć film w formacie *.mkv