Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon pixma mg3150(urządzenie wielofunkcyjne) błąd e31

20 Cze 2012 08:06 11879 5
  • Poziom 1  
    Urządzenie wielofunkcyjne canon pixma mg3150 (tusz czarny orginalny nabijany raz samodzielnie tusz kolorowy orginalny pusty nigdy nie nabijany- drukarka ma może 3-miesiące) potrzebuje listy kodów do tej drukarki. Raz już wyskoczył mi błąd chyba e16 ale sobie z tym poradziłem, a teraz wyskoczył mi błąd e31 i nigdzie w internecie nie mogę znaleźć rozwiązania problemu bo chyba jest taki tusz canona i tylko to mi się wyświetla
  • Poziom 14  
    Witam, jest taka sprawa ze tusze zamienne niedawno zaczęły być produkowane do tej drukarki. Jeśli chodzi o kolor to chyba CL 541 a jeśli chodzi o tusz czarny to PG 540. Jeśli sam sobie uzupełniasz byle tuszem to będzie konflikt. Proponuję kupić oryginał dla sprawdzenia i na pewno się okaże co było przyczyną.
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie też szukałem w sieci jak można zresetować pampersy w mg3150 ale nic szczególnego nie udało mi się wyszukać proszę o pomoc w tym temacie
    Z góry dziękuje za kazde info.
  • Poziom 2  
    jak kolega powyżej, da się zresetować tusze mg3150? Mam oryginalne tusze, dopełniłem ale teraz sztuka aby pokazywała, że są pełne,
    Czytałem, że w innych canonach tusze nie miały zaczipowanych ilości drukowanych stron, i po dopełnieniu tusze dalej drukują mimo wskazań o braku atramentu.
    z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
    Pozdrawiam !
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    dzięki kolego,
    Zrobiłem wg ww procedury. Drukarka zachowywała się tak jak w instrukcji natomiast po ponownym włączeniu stan tuszu czarnego dalej jest minimum
    Mogę zrobić coś jeszcze, konieczne jest używanie canon tool, jak tak to może wiesz co mam w nim pozmieniać?
    Pozdrawiam