Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Elektroniczny automat wrzutowy do ricoh 2016

malik666666 20 Cze 2012 11:35 1401 4
  • Elektroniczny automat wrzutowy do ricoh 2016

Poziom 9  

Jak podłączyć to urządzenie do kopiarki ???? Nie potrafię uruchomić kopiarki tak aby widziała urządzenie ??? Jakie kody są potrzebne. Ustawiłem kod 5 113 3 potem 5 121 1. I co dalej kopiarka jak na razie nie reaguje czyli coś jeszcze trzeba ustawić.

0 4
    Specjalista - kserokopiarki

O ile pamiętam to należy w menu administratora ustawić obsługę licznika zewnetrznego na właczony i w kodzie 5-113 wybrać typ

0
    Poziom 9  

Właśnie w menu administratora nie ma opcji włączenia licznika cały dzień siedzieliśmy aż kolega wrzutnik chyba zjarał bo na ekranie już nic nie widać, doszedłem jak określić kwotę, maszyna się uruchamiała po wrzuceniu monety ale nie odbierała sygnału zwrotnego. Jak by tylko w jedną stronę działał. Można było robić kopie non stop ale po resecie się zachowywała poprawnie i tylko monetę wrzucić i znowu no limit. Mam jeszcze wrzutnik na euro ale jak to przerobić to nie wiem. Chyba nie da rady bo trzeba by mieć programator i soft bo te urządzenia chyba badają materiał monety ??????

0
    Poziom 9  

Czy ktoś ma pomysła jak to zrobić? Jutro przyjedzie Rin 20 i jak to coś podłączyć?

Moderowany przez rys57:

Zbędne ozdobniki skasowałem. To nie jest brokacik.pl.

0