Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saeco Incanto Digital praktycznie nie przy kawy

nradek88 20 Cze 2012 20:58 3244 2
  • #1 20 Cze 2012 20:58
    nradek88
    Poziom 1  

Witam mam problem z moim ekspresem. Praktycznie nie parzy kawy bez znaczenia czy nasypie kawę mieloną czy ziarnistą " kawa " która wylatuje do kubka ma kolor herbaty i wygląda jak lekko zabarwiona woda niczym w smaku nie przypominająca kawy. Co może być tego powodem próbowałem zmieniać grubość mielenia i moc kawy ale nic to nie dawało płukałem też cały ekspres nic nie pomogło. Jedyne czego nie próbowałem to odkamienianie ale nie wiem czy to może być powód tego problemu. Proszę o pomoc.

pozdrawiam

1 2
  • #2 07 Sie 2012 07:52
    hollow
    Poziom 20  

Jaka jest temperatura wody, może grzałka nie działa.

0
  • #3 23 Wrz 2012 15:28
    szef007
    Poziom 9  

Witam.
    Najprawdopodobniej jest problem grubością mielenia kawy jeśli leci lura a wyrzucana kawa jest dość grubo mielona i jest jej dużo to problem jest jasny trzeba zmniejszyć mielenie na drobniejsze kierunek w stronę 0 lewą ale dopiero 4 kawa jest rzeczywistą którą państwo ustawicie. Jeśli to niepomoże problem tkwi w młynku.
    Zajmuję się naprawą ekspresów do kawy przeznaczonych do domu lub małej gastronomi wolnostojących lub do zabudowy różnych marek masz pytanie dzwoń 501 462-130 od 08.00 do 22.00 nawet weekend.
    Pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo