Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tritton AX PRO 5.1 - bardzo słaba jakość jak na słuchawki tej klasy

sqrav 20 Cze 2012 21:25 1035 0
    sqrav
    Poziom 2  
    Czołem.

Mam pewien problem ze słuchawkami Tritton AX PRO 5.1 przy podłączaniu do konsoli Xbox 360

Mianowicie - po podłączeniu wszystkich kabli i ustawieniu najodpowiedniejszych opcji w "decoder box", dźwięk jest bardzo słabej jakości. Nie mam porównania z innymi trittonami, ale słuchawki Steelseries 5XB, które są kilkakrotnie tańsze, działają o wiele lepiej. Mam na myśli "głębszy" dźwięk, większy bas oraz ogólnie lepszą jakość.

Druga sprawa jest taka, że słuchawki dają możliwość ustawienia niezależnej głośności każdego z 4 głośników w każdej słuchawce. Problem polega na tym, że mimo iż ustawiam głośność dla głośnika nr. X, cały dźwięk wychodzący ze słuchawek się scisza. Czyli - np. ściszam głośnik odpowiedzialny za bas, nie ruszając pozostałych trzech, to i tak cała głośność ustawia się do tego jednego poziomu.

Próbowałem, kombinowałem z ustawieniami w "decoder box", ale mimo to i tak ciągle jest tak samo. W ustawieniach konsoli zmieniłem dźwięk wychodzący na "5.1".

Grając np. w Modern Warfare 3, strzelając, mam wrażenie że na głowie mam słuchawki za 20zł. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że działają wszystkie głośniki w obydwu słuchawkach - Front, Rear, Center oraz SUB (bass), a mimo to jakość jest na bardzo niskim poziomie.

Bardzo proszę o pomoc, napaliłem się na te słuchawki, z przeróżnych recenzji wywnioskowałem że słuchawki są jednymi z najwyższej półki, i powinny działać na bardzo wysokim poziomie.

Mowa o tych słuchawkach:

Dodawanie obrazków: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [Mirek Z.]