Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Albea 1,6 b+g nietypowo gaśnie podczas jazdy

woytas211 21 Cze 2012 10:33 1254 3
  • #1 21 Cze 2012 10:33
    woytas211
    Poziom 8  

Witam
    Posiadam Fiata Albea 1.6 Benzyna + gaz i mam taki problem w czasie jazdy np jadę i muszę przyhamować lub jak wrzucę na luz to silnik potrafi zgasnąć no i jak odpalę chwile przejadę i znów gaśnie i tak może jeszcze ze 3-4 zgasnąć i później jest już dobrze, nie dzieje się to regularnie jednego dnia może być dobrze a następnego może dziać się tak kilka razy albo kilka dni spokoju jest. Najgorzej to ze podczas jazdy auto gasnie i wyłącza sie wszystko tzn silnik, hamulce i wspomaganie az strach czasami jest jechać..Co może być tego przyczyną>?

Sprawdzałem wlot do filtra i ustawiony jest do tyłu. ale jak zdjąłem filtr a pod nim było dużo piasku i trochę wody na dnie...

• #2 21 Cze 2012 14:02
    gimak
    Poziom 36  

Kolega nie jest precyzyjny - brak jest istotnej informacji na jakim paliwie silnik wtedy chodzi i jaka instalacja gazowa.
    Przypuszczam, że chodzi o gaz i być może o I lub II generację instalacji - jeżeli tak, to moim zdaniem reduktor jest do czyszczenia lub regeneracji (niestabilne ciśnienie na I stopniu).

• #3 21 Cze 2012 14:09
    woytas211
    Poziom 8  

Silnik gaśnie na gazie.. i to jest jak z rosyjską ruletką nie wiadomo kiedy zgaśnie... a Instalacja jest sekwencyjna firmy STAG i ma ona 2 lata..

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo