Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

spadek mocy citroen xsara picasso 2.0 hdi 2001r 66 kw

21 Cze 2012 11:50 5613 6
  • Poziom 2  
    witam ,posiadam cytrynkę xsarę picasso 2,0 hdi 66kw z 2001 roku .
    strasznie zamula,po przejechaniu 2 /3 km od odpalenia zimnego silnika,wzrost spalania i spadek mocy po zmianie każdego biegu po dodaniu gazu powoli się zbiera i tak co jakiś czas , mój problem zaczął się od pozostawienia auta na przypadkowym warsztacie ponieważ zerwała się linka samoregulująca sprzęgła po wymianie zaczęły się takie cyrki. wiem ze panowie ściągali filtr powietrza żeby się dostać do łapki .wymieniłem filtr paliwa nic nie dało sprzęgło nowe już sam nie wiem czego szukać bo panowie chętnie wymienili by cały silnik
    proszę o poradę
    przepraszam jeżeli już taki watek jest
  • Poziom 30  
    Podłączenie pod komputer i odczyt tego co zapisane.
    Najlepiej lexia
  • Poziom 39  
    Diagnoza komputerowa po pierwsze a nie
    savo1234 napisał:
    .wymieniłem filtr paliwa nic nie dało sprzęgło nowe już sam nie wiem czego szukać bo panowie chętnie wymienili by cały silnik
  • Poziom 2  
    filtr był już zasyfiony wiec i tak był do wymiany sprzęgło padło w grudniu, teraz czekam na telefon zobaczymy jak wyjdzie diagnoza . tylko zastanawiam się czy to czysty przypadek zostawiając auto na wymianę linki i taki cyrk czy panowie fachowcy coś spaprali

Dodano po 46 [minuty]:

wyjaśniło się diagnoza zawór erg podciśnienia możecie mi napisać przybliżony koszt tego zaworu
  • Poziom 30  
    Nowy w przybliżeniu około 170zł + wymiana.
    Jeżeli jest zamknięty to ja bym tylko odłączył wąż od pod ciśnienia i zaślepił go (tzn wężyk)
  • Poziom 2  
    dzięki za pomoc, sprawę przemyśle ale jestem chyba za wymiana. mechanik powiedział ze mogę tak jeździć dopóki nie kupie ale co to za przyjemność z jazdy ....
  • Poziom 30  
    Jak go zaślepisz to auto powinno jeździć jak wcześniej.