Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung GT-S3350. Odtwarzanie filmów

di3gohypno 22 Jun 2012 10:40 3785 5
    di3gohypno
    Level 9  
    Witam posiadam Samsung GT-S3350. Problem jest w tym że nie mogę odtworzyć filmów przerobionych za pomocą programu Total Video Conventer lub innego programu . Przerobiłem kilka filmów to działa a 90% nie działa wyskakuje komunikat ''Nieobsługiwany nośnik'' a filmiki są z youtube lub z formatu avi itp na MP4. W Total Video Conventer ustawiam parametry tj rozdzielczosc 320x240 itd. w czym to moze byc problem? Aktualizowałem koma, reset, format i nic dalej tak samo :(. Jakies porady?
    krystiano973
    Level 22  
    Może wielkość pliku z filmem za duża.
    di3gohypno
    Level 9  
    Nie rozumiem, to jest nie możliwe. mam cały film który waży 405MB i śmiga a niektóre filmy które zajmują wiecej czy mniej nie chodzą ;/, to bez znaczenia ile filmy zajmują coś jest nie tek z tel albo coś. a przy okazji tez skonwertowałem filmy za pomoca programu Samsung Kies i ma wbudowany konwenter i też nie pomogło.
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką.
    Przed wysłaniem wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw błędy. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jever 23
    Samsung_L4
    Level 24  
    Zmniejsz bitrate dla video.
    di3gohypno
    Level 9  
    Dobra film chodzi bez zmniejszania bitrate ale jest kolejny problem na poczatku dzwiek w filmie smiga ładnie ale po dwóch minutach dzwiek jest opóżniony o 10 sek. jakies porady?.
    Samsung_L4
    Level 24  
    Jedyna rada jaka mi przychodzi do glowy to... zakup telefonu nadajacego sie do sensownego ogladania filmow.

Sprobuj tez zobaczyc w jakim formacie i z jakim bitrate/probkowaniem itp S3350 sam nagrywa filmy. Raczej nie powinien miec problemow z odtwarzaniem filmow w formacie w jakim nagrywa.