Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter Yamaha Neos 2t przerywanie podczas jazdy

22 Cze 2012 18:43 5440 6
  • Poziom 8  
    Witam, mój problem polega na tym ze silnik przerywa na obrotach powyzej 3k rpm zamieszczam ponizej filmik. Próbowalem na 2 gaznikach, 3 swiecach i zmienialem fajkę i kabel WN. Przerywa od czasu kiedy zmienilem cylinder z 50ccm na 70ccm. Pozdrawiam.

http://www.youtube.com/watch?v=3lzCmLY7uzo&feature=youtu.be
  • Poziom 35  
    Kolego po zmianie cylindra na większą pojemność silnika należy zmienić dawkę paliwa. Pozostawiając ten sam gaźnik musisz zmienić w nim dysze paliwa tj. na większe. W sklepie sprzedawca pomoże Ci je dobrać.
  • Poziom 8  
    Panie, dysze od 72 do 112 sprawdzalem, z oryginalnym filtrem, stozkiem i bez i dalej to samo...
  • Poziom 2  
    Witam mam identyczny problem, nie osiągne wiekszej prędkosci niz 30km/h, mam keewaya hrr z silnikiem od neosa, zmieniłem cyl na 65cmm ale na 50 chodzilo tak samo, brak mocy totalny, nie wiem co mam robić, czego to moze byc wina???
  • Poziom 27  
    Ten cylinder 70 ccm to oryginał czy jakiś zamiennik. Problem może tkwić w ułożeniu okienek w cylindrze, za krótkim korbowodzie, za mała przepustowość tłumika dla większego cylindra.
    Próbowałeś przytykać wlot powietrza podczas przygazówki? Sprawdź to, może dostaje za dużo powietrza.
  • Poziom 2  
    a mogą to być simeringi na wale???
  • Poziom 8  
    Problem Rozwiązany. Magneto od środka całe w kurzu ( ok 0,5cm ). Simmeringi kolego to raczej wtedy jak nie chce zapalić, a pali tylko wtedy jak przytkasz gaźnik ręką.