Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komputer sam sie wyłącza gdy gram w gry , wyskakuje mi błąd. Pomocy!!!

jesndrek99 22 Jun 2012 22:13 3320 9
    jesndrek99
    Level 2  
    Witam podczas gdy gram w gry , komputer sie resetuje i wyskakuje taki błąd power supply surges detected during the previous power on asus anti-surge was triggered to protect system from unstable power supply unit
    parametry komputera
    zasilacz modecom feel1 600 atx
    płyta główna asus p8h67-m lx
    karta graficzna gtx 570 msi twin frozr 3
    ram kingston 4g
    procesor intel core i5 2500k
    https://obrazki.elektroda.pl/9990164000_1340395495.jpg
    kombi15
    Level 18  
    Zasilacz do wymiany.Nie stabilne napięcia.Wybacz ale feel to złom.
    Piotr160292
    Level 38  
    Nie no, to już trzeba naprawdę być bez móżgiem, żeby do tak wymagającego sprzętu włożyć złom jakim jest feel. Szkoda, ze ten feel nie usmażył Ci tego kompa. Być może to nauczyłoby cię, że takich zasilaczy się nie wkłada, przynajmniej nie do takich kompów. Owszem można zaryzykować i włożyć taki zasilacz, ale do komputerów, które nie biorą więcej jak 200-300 parę Watt.

Moderated By jankolo:

Za ten nadzwyczaj kulturalny post nagradzam Cie ostrzeżeniem. A że to już piąte, więc Twoja kariera na forum dobiegła końca. Żegnamy.

jesndrek99
    Level 2  
    Czyli 600W innej firmy wystarczy czy mam kupić silniejszy? Wielkie dzięki za odpowiedź.
    drzymek79
    Level 10  
    polecam Corsair lub Tagan od 600W w zwyz, optymalnie 750W
    Sprawdzone zasilacze, nie usmaza ci kompa gdys posiadaja wewnetrzne bezpieczniki + dluga gwarancje
    bmserwis
    Level 36  
    Markowe 600W w zupełności wystarczy, jeśli przedstawisz budżet będzie można coś zaproponować.
    PS. Mam nadzieję, że nie muszę dodawać, iż dalsze korzystanie z obecnego zasilacza skutkować może poważną awarią w wyniku czego do wymiany będziesz miał już nie tylko jednostkę zasilającą, a w najgorszym przypadku wszystkie podzespoły?
    jesndrek99
    Level 2  
    mój budżet to około 500 zł
    bmserwis
    Level 36  
    OCZ Mod Stream Pro 600W, Chieftec CFT-600, Corsair 600W. W tej cenie wybór masz praktycznie nieograniczony.
    wariato
    Level 43  
    Trzeba mieć "jaja" żeby wkładać Feel'a do komputera wartego co najmniej 2000pln. Chyba że komuś 2000pln to grosze i w razie spalenia części przez ten "zasilacz" kupi sobie nowy.
    Wystarczy do tej jednostki XFX Core 550W.