Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S2 po zalaniu

Ivanowic 23 Cze 2012 13:05 1966 1
  • #1 23 Cze 2012 13:05
    Ivanowic
    Poziom 1  

Witam,
    Jestem absolutnie zielony w kwestiach napraw i diagnozowania tego typu sprzętu, a borykam się z pewnym problemem już od dłuższego czasu a mianowicie:
    Telefon został zalany, wylądował w serwisie gdzie stwierdzili, że płyta główna umarła i po gwarancji. Kupiłem więc płytę znalezioną tu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2302508.html#10931780
    Po wymianie wszystko ładnie działa oprócz dźwięku (nie odtwarza muzyki, nie słychać rozmowy, mnie słychać, ja nie słyszę że tak powiem). Zrobiłem więc kolejny rajd po serwisach, gdzie dowiedziałem się mniej więcej tyle, że nikt nie potrafi zdiagnozować przyczyny problemu ani nawet nie chce się tego podjąć. Ktoś tylko na odczepne rzucił że to niemożliwe żeby padł głośnik i na pewno wina płyty.
    Jak już pisałem jestem kompletnie zielony więc jeśli pominąłem jakieś istotne informacje to proszę mnie naprostować, postaram się uzupełnić.
    Proszę o pomoc albo jakieś wskazówki bo już nie mam siły na ten telefon
    Ukłony,
    Ivanowic

0 1
  • #2 23 Cze 2012 13:32
    staś pytalski
    Poziom 30  

Kupiłeś, masz gwarancję, odeślij do sprzedawcy płytę.
    Poza tym po zalaniu mogły się dziać różne cuda, kto przekładał tą płytę, może na złączach są ślady korozji/zanieczyszczenia. Nie mając płyty przed sobą nikt Ci nic więcej nie powie, a sam nic nie zdziałasz.

0
  Szukaj w 5mln produktów