Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon zablokowany na stałe Eclipse

15 Sty 2005 20:23 1770 9
  • Poziom 11  
    Witam! Posiadam telefon Mitsubishi trium eclipse. Jak wlaczam telefon pojawia sie napis Telefon zablokowany na stałe. Posiadam kabel do tego telefonu na pewno da sie wgrac nowego flasha ale to nic nie pomogło. Czy może mi ktoś napisac jak to zrobić. Jakies programy mile widziane:).
    I co znaczy -8 protocol problem bo pokazuje sie w wiekszosci programow przy probie wejscia w test mode, czy to wina kabla czy ustawienia ?

Dodano po 1 [godziny] 26 [minuty]:

Kolejny problemto:
    1.Potrzebuje flasha z mitsubishi po polsku
    2. Po wgraniu flasha telefon mi sie wlacza dopiero za 3 razem najpierw od razu resetuje sei potem wlacza sie i pojawia sie apteczka po czym out a nastepnie wlacza sie laduje sie aptezka potem klocki i dziala tzn pokazuje sie ze telefon zablokowany.
    jak to zrobic??

Dodano po 4 [godziny] 26 [minuty]:

Oki juz problemow polowe mniej otoz:
    wgralem nowy soft i problem z wlaczaniem znikl:)
    zciaglem blokade
    Ale nadal potrzebuje
    1. POLSKI SOFT DO Mitsubishi trium eclipse!! albo jakis sposob zeby dograc polski jezyk
    2. Teraz pokazuje mi sie contact provider:| ale to gdzies widzialem wiec moze sobie poradze ale mimo to prosze o pomoc

Dodano po 41 [sekundy]:

Oki juz problemow polowe mniej otoz:
    wgralem nowy soft i problem z wlaczaniem znikl:)
    zciaglem blokade
    Ale nadal potrzebuje
    1. POLSKI SOFT DO Mitsubishi trium eclipse!! albo jakis sposob zeby dograc polski jezyk
    2. Teraz pokazuje mi sie contact provider:| ale to gdzies widzialem wiec moze sobie poradze ale mimo to prosze o pomoc
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    zobacz cos takiego, ze jak bedzie pokazywala sie apteczka to wyciagnij nagle baterie, wloz spowrotem i zobacz czy pomoglo
  • Poziom 12  
    sprobuj programem z zalacznika. Co prawda sluzy on glownie do odblokowania Triuma 110, ale wielokrotnie pozbylelm sie nim "contact provider" z telefonow Aria, Mars i wlasnie Eclipse. Jesli on nie pomoze to sa jeszcze inne narzedzia, ale raczej zabezpieczone sprzetowo.
    Powodzenia
    Załączniki:
  • Poziom 11  
    Jeszcze jak by mi ktoś powiedział od czego jest taki problem:
    Otóż jak próbuje się łączyć z telefonem to w niektórych programach pokazuje mi -8 protocol problem ? Jak rozwiązać ten problem. Mam kabel dopiero trzy dni więc nie wiem jeszce o co za bardzo chodzi. wogóle mam iele problemów by połączyć się z wieloma programami czasami pokazyje np LPT driver not loaded czy coś takiego:| o co chodzi?

Dodano po 3 [minuty]:

A i jeszce by było wszystko dobrze gdybym mógł ściągnać te programy!! Nie posiadam punktów:((
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    mitsubishi, dalem Ci troche pkt, sciagnij programik i daj znac co zdzialales
  • Poziom 11  
    DZIEKI DYZIEK@!! Punkty sie przydadza i to bardzo:) A co do telefonu to juz zrobilem napisze teraz w jaki sposob moze sie to komus przyda:
    Opisze od poczatku co sie dzialo z telefonem bo wszysko zrobilem dzieki jednemu programikowi
    1. Najpierw nalezy zainstalowac biblioteki ktore zamieszczam plik libraryfiles
    2.Nastepnie instalujemy program triumunlocker_M4only ktory takze zamieszczam (wystarczy tylko rozpakowac)
    3. wlaczamy telefon i podlaczamy do kabla- uruchamiamy program
    4. wciskamy enter test mode. pokaza sie trzy mozliwosci. szczerze powiedziawszy to nie wiem ktora wybrac wydaje mi sie ze pirwsza. Mnie nigdy w ten sposob nie udalo sie polaczyc, jesli tobie sie uda to fajnie.
    5. Jesli jednak nie zczytalo tobie danych z telefonu to wpisz*5472 telefon przejdzie w tryb testowy. Na wyswietlaczu pojawi ci sie odpowiedni komunikat
    6.Nacisnij ponownie enter test mode i do skutku za ktoryms razem polaczy wybieraj albo 1 albo 2 mozliwosc predkosci.

I to tyle odnośnie programu teraz wszystko co udalo mi sie naprawic programem:
    1.Najpierw mialem "Telefon zablokowany na stałe" Wcisnąłem unlock-all_lock i po sprawie. niestety pojawil mi sie kolejny komunikat:(
    2. Contact provider nacisnalem remove_permlock a nastepnie jeszce raz unlock all_lock. Telefon ladnie smiga.
  • Poziom 11  
    Chincza mi chodzilo ze linki nie dzialaja na forum techtronik do ktorego podałem linka! Jesli wiesz jak sie zmiania jezyk w telefonie to podaj linka do programu i instrukcje. NIE CHE GOTOWEGO SOFTU chyba ze bedzie z exenem Jak ktos wie jak to zrobic prosze o pomoc.